Sevilen Komedi Oyunu: “Yetersiz Bakiye”

SEZONUN ÇOK SEVİLEN KOMEDİ OYUNU: “YETERSİZ BAKİYE” Bu tiyatro oyununda acı gerçeklerle bir kez daha yüzleşiyoruz. Günümüzde sadece tüketen ve tüketmeyi alışkanlık edinmiş insanların asıl değerlerinden nasıl koptuklarını anlatan bu öykü bir kara mizah örneği...

Namus, kutsal aile, kutsal birliktelik, ailenin mahremiyeti, evimiz; canımız, pembe panjurlu yuvamız gibi kavramlar bir anda domino taşı gibi devriliyor. Çünkü bu kavramlar tüketme ve sınıf atlama hastalığına yenik düşüyorlar.

yakala.co üyelerine özel indirimle “Yetersiz Bakiye” Oyununa;

● Tek Kişilik Bilet 67 TL yerine 15 TL!

● Çift Kişilik Bilet 134 TL yerine 25 TL!

21 Nisan Cuma, 20.30 - Grand Pera Emek Sahnesi

Oyuncular:
• Hakan Yılmaz
• Hande Subaşı
• Cengiz Şahin
• Eylül Öztürk

Mizah sanatçısı Murat Kürüz'ün uzun bir aradan sonra yazıp yönettiği, prodüksiyonunu başarılı işlere imza atan Gergedan Yapım, Cengiz Şahin ve Oyunadamı'nın üstelendiği oyunda usta ve sevilen sanatçılarımızdan Hakan Yılmaz, Hande Subaşı, Cengiz Şahin ve Eylül Öztürk sahne alıyor.

Kara mizah ile yoğrulmuş bu oyunda tiyatro sanatçıları yüksek tempolu bir oyun sergiliyorlar. Peş peşe gelen espriler ile seyirci gülerken bir anda gerçek bir dram karşısında şaşırıyorlar. Ağlanacak halimize gülmek için bu oyun izlenir.

67 TL
%78indirim
15 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar