Şişli Bunkai Health Fitness'tan Üyelik

ŞİŞLİ BUNKAİ HEALTH FİTNESS'TA 1 AYLIK SINIRSIZ GÜNDÜZ FİTNESS ÜYELİĞİ! Spor yapmayı bir yaşam biçimi haline getirmek istiyorsan, işte sana fırsat!  Yaza fit bir görüntü ile girebilmek için şansın hala sürüyor. Fitness sayesinde daha sağlıklı ve düzenli bir hayat süreceğini unutma!

Sadece bunlarla kalmayıp istersen Şişli Bunkai Health Fitness'ta. Yediklerini eritmen ve vücudundaki yağ dokusunu azaltman için yapacağın her spor vücuduna artı bir değer katacaktır. Üstelik bu fitnessa ve sınırsızsa! Uzman spor hocaları ve kaliteli hizmet anlayışı ile Bunkai Health Fitness'ı çok seveceksin…

Şişli Bunkai Health Fitness'ta yakala.co’ya özel indirimle;

● 1 Aylık sınırsız gündüz fitness üyeliği 140 TL yerine 72 TL!

Şişli Bunkai Health Fitness; 2000 yılından beri spor ve danışmanlık hizmetlerini başarıyla sürdüren Bunkai spor merkezi 400 m.’lik geniş kullanım alanıyla gym, cardio, fitness, reformer aletli pilates.crossfit personal training) branşlarında sizlere hizmet vermektedir.

Eğitmenlerimiz, sektörümüzdeki yeni oluşumları yakından takip ederek ve düzenli motivasyon toplantıları yaparak üyelerimize en sağlıklı ve en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadırlar. Bunka, spor merkezi uzman eğitmen kadrosu, kişisel ihtiyaçlara göre özel programlar hazırlayarak hedeflerinize hızlı şekilde ulaşmanızı sağlıyor. bunkaı spor merkezi bünyesinde gelişimi kolayca takip edebilmek için vücut ölçümleriniz her ay kontrol edilir. Bunkai spor merkezi insan ilişkileri konusunda uzmanlaşmış; güleryüzlü, motive, canlı problem çözen, üyelerimizi önemseyen, saygılı kadrosuyla üyelerimizin spor merkezimizde zamanlarını mutlu geçirmelerine ve amaçlarına en kısa sürede ulaşmalarına yardımcı olmayı misyon edinmiştir.

*Genel Tanıtım Metnidir.

Detaylı bilgi için: www.bunkaihealthfitness.com

140 TL
%49indirim
72 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar