Şişli Recency’de Dermapen Uygulaması

ŞİŞLİ RECENCY GÜZELLİK’TE TAPTAZE CİLTLER İÇİN DERMAPEN UYGULAMASI! Dermapen yöntemi, vücut çatlakları, vücuttaki gevşeme, selülit, gözaltı morlukları, güneş lekesi, saç dökülmesi, kırışıklık, cilt yenileme, yara izi ve sivilce izlerini gidermeye yardımcı olarak kullanılıyor ve ciltte gözle görülür sonuçlar ortaya çıkarıyor.

Sen de zamana karşı koymak, hep genç görünmek istiyorsan, kendini iyi hissettirecek ve güvenini tazeleyecek bu fırsatı kaçırma!

Şişli’de yer alan Recency Güzellik ve Estetik’ten yakala.co üyelerine özel indirimle:

● Dermapen ile Mezobotox - Mezolift, Prp Uygulaması 890 TL yerine 69 TL!

RECENCY, UYGULAMA BİLGİLERİNİ ANLATIYOR…

Mezobotox-Mezolift, Prp:

PRP uygulamaları yeni Dermapen prosedürleri ile birlikte giderek daha popüler hale gelmektedir. Her iki prosedür birlikte kullanarak birbirini kombine eder. Dermapen ile sağlanan binlerce epidermal kanaldan PRP içeriğinin dermal tabaka içine yedirilmesi sağlanır. Bu mikro ölçekli İğne derinliği 0,5 ile 2,5 mm arasında istenildiği gibi ayarlanabilir. 90 derecelik iğne açısı nedeniyle epidermal hasar ve ağrı minimum derecede kalır. Cilde yapılan bu ‘’kontrollü hasar’’ kollajen aktivasyonunu sağlar. Dermapen uygulaması ABD'de ve birçok farklı ülkede DERMAPEN uzmanları tarafından yaygın bir biçimde kullanılmaktadır. Dermapen bakımları artık dünya çapında PRP uygulamaları ile kombine ediliyor. Dermapen ile mikro fraksiyone kanallar epidermal bileşkede (DEJ) oluşturulur ve dermal alan içine PRP çözeltisi infüzyonu sağlanır. Dermapen cihaz ile hastanın yüz ve vücudun farklı alanlarında hızlı ve derinliği ayarlanabilir kanallar açılır Uygulama kolayca ve bir riski yoktur. Bu bakım tüm cilt tiplerinde kolayca uygulana
bilir. Aynı uygulama yöntemi ile mezobotox, mezoterapi uygulamaları da yapılmakta ve mucize sonuçlar alınmaktadır.

RECENCY GÜZELLİK’TEN...

Yaklaşık 10 yıldır güzellik uzmanlığı, cilt bakımı, kalıcı makyaj ve dermokozmetik konularında uzman olarak, farklı sektörlerde çalıştıktan sonra; uygulamalarımızı ve uzmanlığımızı kendi merkezimizde müşterilerimize sunmaya karar verdik.

Yılların dostluğunu ve başarısını paylaşıyoruz.

“Burada Çok Güzellik Var” sloganıyla farkındalık yaratarak en kaliteli ürün ve en iyi hizmeti sunarak, steril ortamlarda çalışmayı ilke edindik.

Amacımız; Recency Güzellik & Estetik Merkezinde sağlık ve güzelliği birleştirerek hizmet vermek.

Geleceğe umutla bakarak daha yolun başında olduğumuzu ve çok ilerilere gideceğimize inandık.

Ve… Her zaman söylediğimiz, inandığımız gibi; Burada Çok Güzellik Var.

Bu ayrıcalıklı dünyaya herkes davetlidir...

890 TL
%92indirim
69 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar