Şişli Recency’de Etkili İncelme Paketi

ŞİŞLİ RECENCY GÜZELLİK'TE 12 SEANSLIK ETKİLİ İNCELME PAKETİ! Şişli Recency Güzellik’in uzmanlığı ile hayalinde vücut ölçülerine kavuşmaya hazır mısın?

Sıcak havalar da gelmişken gönlünce alışveriş yapmanın, dilediğini giyebilmenin, vitrinde beğendiğini vücuduna yakıştırmanın tarifsiz mutluluğunu yaşamak için bu incelme paketi tam senlik!

Şişli Recency Güzellik’te yakala.co üyelerine özel indirimle:

● 12 Seanslık Etkili İncelme Paketi 600 TL yerine 54,90 TL!

Paket İçeriği: 4 Seans Power Plate + 4 Seans Ultheraphy + 2 Seans Lenf Drenaj  + 2 Seans Sliming Plus 3

RECENCY, UYGULAMA BİLGİLERİNİ ANLATIYOR…

Power Plate

Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bu teknikte, Power Plate’in ürettiği vibrasyon, insan vücuduna bir enerji olarak yollanır. Tercih edilen frekanstaki salınımlar vücut kaslarının gerilme yönünde uyarır. Uygulama süresince kaslar sürekli olarak gerilir/gevşer ve çalışır. Günümüzde birçok sporcunun antrenmanlarını üzerine ilave ağırlıklar takarak yapmasının nedeni de budur. Vücudun her bölgesindeki kaslar uygulamanın yapıldığı kısa süre içinde yoğun bir disiplini çerisinde çalıştırır.

Lenf Drenaj

Özellikle selülit ve bölgesel fazlalıklara neden olan ödem ve toksinlerin idrar yolu ile vücuttan atılmasına yardımcı olur. Ayrıca dolaşım sistemini düzenler ve böylece hücrelere daha yoğun ve düzenli kan akışını sağlayarak metabolizmanın hızlanmasına ve cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra Lenf Drenaj Masajının metabolizmayı hızlandırmaya yönelik etkisi kilo verme sürecine hız kattığı gibi, aynı zamanda son derece keyifli ve dinlendiricidir.

Sliming Plus 3

Sliming Plus sistemi radyo frekans, infrared, vakum ve mekanik masaj uygulamalarını bir araya getiren incelme ve selülitlerin giderilmesinde çok büyük başarı sağlayan bir sistemdir. Sliming Plus,3 monopolar radyo frekansı, kızılötesi enerjisi, negatif basınç ve doku manipülasyonu etkilerini içeren vakumu ve mekanik masaj ile devrim niteliğindeki teknolojiye sahip.

Kızılötesi ve RF enerjilerinin sinerjik kombinasyonu cildi ısıtarak oksijenin hücre içi difüzyonu arttırılır. Alınan sonuç, depolanan enerjinin metabolizmasını hızlandırır (lipoliz), lenfatik drenajı arttırır ve yağ hücrelerinin küçülmesini ve azalmasını sağlar. Sliming Plus, düzenli ve belli miktarda (8-12 seans) uygulanması sonunucunda, uygulanan bölgede, incelme ve gözle görülür bir şekilde selülitlerin yok olması sağlanır.

Ultherapy

Ultherapy yöntemi; 20’li yaşlardan itibaren bozulmaya başlayan cilt yapısı, kollagen – elastin gibi temel elemanları azalan, zayıflayan, bağ dokusundaki değişiklikler sonucu sarkan, kırışan cilt ve cilt altı dokuları toparlayan, iyileşme süreci olmayan, uygulama sonrası işe ve sosyal hayata hemen dönülebilen ultrasonik bir yöntemdir.

Ulthera yöntemi, ultrason ekranında cilt-cilt altı-kas tabakalarının görüntülendiği, transducer denilen uygulama başlıkları ile 1,5 mm,3 mm ve 4,5 mm derinliklere yoğun ses dalgaları göndererek odakladığımız tabakalarda ısı değişiklikleri ve iyileşme reaksiyonu oluşturan bir uygulamadır.

Ultherapy uygulamasının sarkan dokuları toparlamada bu kadar başarılı olmasının nedeni, pek çok yöntemde inilemeyen doku derinliklerine inebilmesi ve bu bölgelerin ultrasonik ekranda görüntülenerek tesadüfi değil, tamamen bilinçli bir uygulama yapmasına olanak tanımasıdır. Hem derin dokulara uygulama yapabilmesi, hem de bu bölgeleri ultrason ile ekranda görüntüleyebilmesi, Ultherapy’yi, benzeri amaçlar için kullanılabilen lazer ve radyofrekans yöntemlerinden ayırmaktadır.

600 TL
%91indirim
54.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar