Sisus Hotel Çeşme’den Masaj

ÇEŞME SİSUS HOTEL H2O SPA’DA 40 DAKİKA KESE KÖPÜK, MASAJ VE DAHASI! Sisus Hotel, Çeşme’nin en güzel balıkçı kasabası olan Dalyanköy Yat Limanı mevkiinde, muhteşem marina manzarasının eşsiz güzelliğinin yaşanabileceği 6000 metrekarelik alanda bulunan, seçkin bir otel…

Sisus Hotel içerisinde bulunan H2O Spa’da senin için karşı konulmaz yenilenme paketleri yakaladık!

Günlük yaşam koşuşturmasının üzerine bindirdiği yorgunluğu bir çırpıda atacak, dokularını tazeleyecek, bedenine derin bir nefes aldıracaksın. Sisus Hotel’den çıktığında kendini kuş gibi hafif ve kanatlanmaya hazır gibi hissedeceksin. Otelin Feng-Shui felsefesi ile bütünleşen mimarisi, derinlere doğru yapılan yolculuğun, ruha ve bedene yaşatacağı tüm hisleri bir araya getiren, güzellik ve rahatlık için arzu edilen tüm uygulamaları üstün hizmet anlayışı ile ayrı bir konfor ortamında bulunduruyor.

Sen de bir başına ya da sevdiklerinle birlikte Kese Köpük ve masaja kadar birçok seçeneği barındıran bu yenilenme paketleri ile keyif dolu bir gün geçirmek istiyorsan bu fırsatı kaçırma!

Çeşme’nin en güzel balıkçı kasabası olan Dalyanköy Yat Limanı mevkiinde yer alan Sisus Hotel H2O Spa’da yakala.co’ya özel indirimlerle:

● 40 Dakikalık Kese Köpük ve Kil Maskesi Kişi Başı 90 TL yerine 59,90 TL!        

● 40 Dakikalık Aroma Relax Masajı ve SPA Kullanımı Kişi Başı 90 TL yerine 59,90 TL!

● 40 Dakika İsveç Masajı ve 30 Dakika Kese Köpük Uygulaması 220 TL yerine 99,90 TL!

Rahatlatıcı Relax Masajı ile ise masajın mucizevi rahatlığını tüm bedeninde hissedeceksin! Kan dolaşımın artacak, yorgunluğunu ve tüm stresini unutacaksın…

Klasik İsveç Masajı:

Klasik İsveç Masajı ile dolaşım hızı artarak dokular, hücreler canlanır, dolaşım düzene girer, kas gerilimi azalır. Amacı; masaj yaptıran kişinin günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulmasına yardımcı olmak; rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesini sağlayabilmek olan İsveç masajının konsantrasyonu artırdığı da biliniyor.

Genellikle vücudun güne zinde başlaması ya da yaşamın gündelik yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulması amacı ile yapılan İsveç masajı, genel dinlenme ve gevşeme yöntemi olarak kullanılır.

Sisus Hotel Hakkında:*

Saflığın ve temizliğin simgesi olan beyaz renginin göz alıcı ışığını gözler önüne sererek her köşesinde farklı bir anlam taşıyan, romantizmi görsel yaşamak isteyenler için tüm renkler ve tasarımlar SisusHotel’de beğeniye sunuluyor. Sisus Hotel, geleneksel Türk misafirperverliği, lüks konforu, elit konsepti, uzman ve güler yüzlü personeli ile kalitesini yansıtıyor, tüm konuklarının memnuniyetini sağlıyor…

Adını M.Ö. 11. yüzyılda İyonlar tarafından kurulan bir kentten alan (Cysus) Sisus Hotel, 12 İyon kentinden biri olan Çeşme'nin en nadide otellerinden biri.   

Kendini hayatın akışında daha iyi hissetmek ve işine, sosyal yaşamına daha güçlü motive olmak için bu fırsatı mutlaka değerlendirmelisin.

Otel hakkında daha fazla fikir sahibi olmak için www.sisushotel.com adresini ziyaret edebilirsin.

*Genel tanıtım metni, fırsat içeriğini kapsamaz. Burada yer alan bazı hizmetler, otel tarafından ek ücrete tabi tutulabilir.

90 TL
%33indirim
59.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar