Söğüt Hotel Old City İstanbul'da Konaklama

SÖĞÜT HOTEL OLD CİTY İSTANBUL'DA 1- 2 KİŞİLİK KONAKLAMA VE DAHA FAZLASI! Merkezi bir yerde konaklamanın ayrıcalığını yaşamak isteyenlere muhteşem bir imkan sunuyoruz. İş için ya da sadece ziyaret için geldiğin İstanbul’da şehrin gürültüsünden uzak, konforlu ve bir o kadar huzur verici bir tatil yaşamaya hazır ol. Güne enfes kahvaltı ziyafeti ve sana günün yorgunluğunu unutturacak hamam sefasıyla burada bi konaklamadan daha fazlasını bulacaksın.

Söğüt Hotel Old City İstanbul'da yakala.co’ya özel indirimle;
1 Kişi veya 2 Kişi Konaklama + Açık Büfe Kahvaltı + Sauna ve Türk Hamamı (10:00-19:00) Dahil 180 TL yerine 98 TL!

Söğüt Hotel Hakkında…

Söğüt Hotel, İstanbul'da merkezi ve tarihi bir semt olan Şehzadebaşı’nda yer almaktadır. Konumu itibariyle şehrin trafiğinden ve gürültüsünden arınmış sakin bir bölge de bulunan otelimiz, temiz, hijyenik ve konforlu odaları, toplantı salonu, bahçe, restaurant, bar, Türk hamamı, sauna ve kuaförüyle misafirlerine hizmet vermektedir.

Sabahları zengin açık büfe kahvaltının ardından yazları açık kışları kapalı olan bahçemiz de kum da pişen Türk kahvesi içebilir sonrasın da İstanbul’un tarihi ve modern güzelliklerini keşfe çıkabilirsiniz. Otelden şehirdeki tarihi simge yapıların çoğuna yürüyerek ya da toplu taşıma ile kolayca ulaşılabilir. Otele en yakın metro istasyonu ve en yakın tramvay istasyonu 200 metre uzaklıktadır.

Detaylar:
Konforlu Odalar
Restaurant, Bar
Zengin Açık Büfe
Türk Hamamı
Sauna
Kuaför

Detaylı bilgi için: www.soguthotel.com.tr

*Genel tanıtım metni, fırsat içeriğini kapsamaz. Burada yer alan bazı hizmetler, otel tarafından ek ücrete tabi tutulabilir.

180 TL
%46indirim
98 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar