Splendida’da El-Ayak Bakımları

SPLENDİDA GÜZELLİK’TE MEDİKAL EL-AYAK BAKIMI VE REFLEKSOLOJİ MASAJI! Kış aylarında sürekli kapalı kalması nedeniyle bakımsızlığa maruz kalan ayaklarını tepeden tırnağa bir bakım uygulaması ile yenile!

Karşıyaka’da yer alan Splendida Güzellik Merkezi’nden yakala.co üyesi hanımefendilere özel indirimle:

● 1 Seans Spa Manikür-Pedikür + Refleksoloji Masajı 60 TL yerine 19,90 TL!

SPLENDİDA GÜZELLİK’TEN...

SPLENDİDA GÜZELLİK güler yüzlü personeli, modern etkili ve ileri teknoloji donanımı ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaç edinmiş bir güzellik merkezidir.

Her türlü rahatlığınızın düşünüldüğü, kendinizi iyi hissedeceğiniz bir ortamda sizlere sunduğumuz hizmetlerden yararlanarak kendinizi ve hayatınızı yenileyebilirsiniz…

Merkezimiz lazerle tedaviler, vücut bakımları ve cilt bakımı, masaj, medikal el ayak bakımları,kalıcı makyaj,depilasyon işlemleri gibi alanlarda hizmet veren kaliteli ve güvenilir bir kuruluştur.

Her biri kendi alanında profesyonel estetiysen kadrosuyla sorunlarınıza bilgi, deneyim ve teknolojinin bir arada olduğu yöntemlerle çözüm bulmaktadır

”Ömür boyu kalıcı güzellik” sloganıyla yola çıkan SPLENDİDA GÜZELLİK yaşamında ve kendisinde küçük bir motivasyon yada tamamen yeni bir başlangıç yapmak isteyen herkese kapılarını açıyor.


60 TL
%67indirim
19.9 TL

Etiketler


İlginizi Çekebilecek Fırsatlar