SRA Beauty'da 30 dk. Refleksoloji Masajı

SRA BEUTY GÜZELLİK MERKEZİ'NDE 30 DAKİKALIK REFLEKSOLOJİ MASAJI! Kendini gergin ve yorgun hissediyorsan, masaj zamanın gelmiş demektir. Vücudun dengeli, canlı ve sağlıklı olmasını istiyorsan, SRA Beauty Institute Güzellik Salonu’nda 30 dakikalık Refleksoloji masajı seni bekliyor. Bu masajla kendini yenileyecek, özlediğin huzura ve enerjiye yeniden kavuşacaksın!
SRA Beauty Institute Güzellik Salonu’ndan yakala.co üyelerine:
● 30 Dakikalık Manuel Refleksoloji Masajı Kişi Başı 150 TL yerine 69,90 TL!
Refleksoloji Masajı:
 Refleksoloji el ve parmak uçlarıyla el ve ayaktaki refleks noktalarına yapılan baskı yöntemidir. Bu uygulama sayesinde bedenin kendi kendini iyileştirme gücü harekete geçirilir ve vücudun dengeli, canlı ve sağlıklı olması sağlanır.
Migren ağrılarının tedavisi, Stres, Uyku problemi, Korku, Asabiyet, Sindirim problemleri, Hormonal dengesizlikler, Regl sorunları, Romantizma, Cilt problemleri, Alerji durumları, eklem ağrıları gibi rahatsızlıkların tedavisinde kullanılan tekniktir.
Refleksoloji Masajı Yrd. Doç. Dr. Şeyda Akarsu tarafından yapılmaktadır.
Yrd. Doç. Dr. Şeyda AKARSU Hakkında:
1964 yılında İran'da doğdu. 1991'de İran Şiraz Sağlık ve Tıp Bilimleri Üniversitesi Ebelik Lisansını tamamlamasının ardından Türkiye'ye geldi.
2001 yılında Kozmetoloji alanında Gazi Üniversitesi'nde başladığı lisans eğitiminin ardından 2008'de Refleksoloji Uygulamaları konusunda yüksek lisansını, 2013 yılında da Kalıcı Makyaj ve Dövme Uygulamaları konusundaki doktorasını tamamladı.
 Refleksoloji, El Refleksolojisi ve Ebelik Refleksolojisi üzerine İngiltere “Central London College of Reflexology”de uzmanlık eğitimini almıştır.
2006 - 2013 yıllar arası Gazi Üniversitesi'nde alanı ile ilgili Cilt Bakımı, Vücut Bakımı, Epilasyon derslerini yürütmüş ve akademik çalışmalarını sürdürmüştür.
2015 yılından itibaren İstanbul Gelişim Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölümü, Bölüm Başkanı olarak görev almaktadır.
SRA Beauty Institute bünyesinde, Aralık 2014 tarihinden itibaren uzmanı olduğu Refleksoloji, Cilt Bakımı, Vücut Bakımı, Epilasyon alanlarında uygulamalar yapmaktadır.
Detaylı Bilgi için: http://www.srabeauty.com
150 TL
%53indirim
69.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar