SRA Beauty'da Cilt Bakım Paketi

SRA BEAUTY GÜZELLİK MERKEZİ'NDE 12 AŞAMALI DERİNLEMESİNE CİLT BAKIMI! Zamanı geriye çevirerek cildinin daha genç görülmesini ister misin?

Hücre ölümüne ve glikasyona karşı ORKİDE ÖZLERİ İLE BAKIM!

Bilimsel olarak da ispatlandığı gibi 25 yaşından sonra cildimiz yaşlanmaya başlar. Dış ve iç etkenler bu süreçten sorumludurlar. Ciltte var olan serbest radikaller, güneş ışınları, stres,  kirlilik, sigara ya da yanlış beslenme cildin yaşlanma sürecini hızlandırmaktadır.

Şimdi yaz gelmeden cildini yaza hazırlama zamanıdır. Cilt bakımını profesyonellerin ve dünyaca ünlü kaliteli ürünlerin eline bırakma zamanıdır.

Tunalı SRA Beauty Institute Güzellik Salonu’ndan yakala.co üyelerine:

• 12 Aşamalı Derinlemesine Cilt Bakım Paketi 200 TL yerine 59,90 TL!

PAKET İÇERİĞİ:
Türkiye’de ilk kez uygulanan yüz oksijen terapi,
İğnesiz Mezo Terapi Cihazı ile Cilt Bakımı,
Cilt Arındırma,
Peeling,
Buhar,
Ozon,
Komedon Temizliği (Siyah Nokta ve Yağ),
Yüksek Frekans (Dezenfekte),
Radyo Frekans Lifting,
Tonik,
Cilt Tipine Uygun Maske,
Altın Maske ya da Çikolata Maske,
Yüz Masajı ve Nemlendirme

Gold Orkide bakımı, özel cilt bakım serisi, dört farklı orkide çeşidinin kombinasyonu ile erken yaşlanmanın nedenlerinden olan glikasyon sürecine ve serbest radikallere karşı cildi korur. Epidermal hücrelerin fonksiyonlarının doğru çalışmasını sağlayarak cilt hücrelerinin doğal DNA koruma sürecini destekler.

Radyo Frekans Uygulaması:

Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan güvenilir bir yöntemdir. Selülit ve fazla yağ dokularından kurtulmada etkilidir. Radyo frekansın etkili olduğu alanlar: Selülitler, çene altı (gıdı) bölgesinin toparlanması, bölgesel yağ birikimlerine (kalçalar, bacaklar, karın, bel bölgesi, yüz sarkmaları, kırışıklıkların yok edilmesi), tüm yüz toparlanması (kolajen uyarımı), kollardaki gevşemelere, cilt sarkmaları, liposuction sonrası oluşan düzensizlikler.

Cilt Bakım Uygulamaları Yrd. Doç. Dr. Şeyda AKARSU tarafından yapılmaktadır.

Yrd. Doç. Dr. Şeyda AKARSU Hakkında:

1964 yılında İran'da doğdu. 1991'de İran Şiraz Sağlık ve Tıp Bilimleri Üniversitesi Ebelik Lisansını tamamlamasının ardından Türkiye'ye geldi.

2001 yılında Kozmetoloji alanında Gazi Üniversitesi'nde başladığı lisans eğitiminin ardından 2008'de Refleksoloji Uygulamaları konusunda yüksek lisansını, 2013 yılında da Kalıcı Makyaj ve Dövme Uygulamaları konusundaki doktorasını tamamladı.

 Refleksoloji, El Refleksolojisi ve Ebelik Refleksolojisi üzerine İngiltere “Central London College of Reflexology”de uzmanlık eğitimini almıştır.

2006 - 2013 yıllar arası Gazi Üniversitesi'nde alanı ile ilgili Cilt Bakımı, Vücut Bakımı, Epilasyon derslerini yürütmüş ve akademik çalışmalarını sürdürmüştür.

2015 yılından itibaren İstanbul Gelişim Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri Bölümü, Bölüm Başkanı olarak görev almaktadır.

SRA Beauty Institute bünyesinde, Aralık 2014 tarihinden itibaren uzmanı olduğu Refleksoloji, Cilt Bakımı, Vücut Bakımı, Epilasyon alanlarında uygulamalar yapmaktadır.

Detaylı Bilgi için: http://www.srabeauty.com

200 TL
%70indirim
59.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar