Studio DJ'den 2 Saatlik DJ Workshopları

STUDIO DJ MUSIC ACADEMY'DEN 2 SAATLİK DJ WORKSHOPLARI! Günümüzün en popüler ve en gözde mesleği Dj’lik için kolları sıvamaya ne dersin?

İşi gerçekten en profesyonel hali ile öğrenip ufkunu açmak ve Dj’lerin cool dünyasında emin adımlarla ilerlemek istiyorsan bu fırsat tam senlik! Eğer Dj’liğe ilgin varsa ve popülariteni ve bilgini profesyonel anlamda arttırmak istiyorsan Studyo DJ Music Academy'i eğitimleri ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitede!

Tam 180 çeşit müzik akımına hakim olarak, ritim duygunu ve kulağını geliştireceksin! Krallığın sayılan kabininden binlerce kişiyi kendine hayran bırakmak istiyorsan eğitimde yerini ayır!

Gözün yükseklerde olsun. Gelişime açık bu alanda ve hızlı bir şekilde popüler olmanı sağlayacak Dj’liğin tüm inceliklerini öğreneceksin!

yakala.co’ya özel indirimle;

● Studyo DJ Music Academy ‘de 2 Saatlik DJ Workshop katılımı kişi başı 350 TL yerine 29 TL!

DJ Workshop Nedir ve Neden Yapılmaktadır?

Disk Jokey´liğin çok keyifli bir iş veya hobi olarak düşünen ve bunu merak edenlerin, stüdyomuza başvurduklarında direk kayıt etmeyerek bu workshopları alarak Disk Jokey´lik hakkında geniş bir bilgi sahibi olması amaçlanarak yıllardır Stüdyolarımızda uygulanmaktadır. Böylelikle doğru bir platformda işinde başarılı ve deneyimli eğitmenlere Disk Jokey´lik hakkında arzu ettikleri soruları sorabildikleri bir çalışmadır.

Studyo DJ Musıc Academy DJ eğitimleri nota armoni ve dalında tecrübe sahibi ünlü djlerinde katılım sağlayarak tecrübe derslerine katıldığı eğitim standartları ile donanım sağlamıştır.

Studyo DJ Musıc Academy'de eğitimlerini alanların eğitim sonrası tarafımızca mekanın organize edildiği mezuniyet partisinde çalma imkanına sahip olacaklardır.

Performans Disk Jokey yetiştirmek bizim görevimiz ve işimizdir.

DJ Workshop sonrası arzu edenlerin yakala.co´ya özel 2 Kur eğitimlerde kullanılmak üzere %30 indirim hakkı kazanmaları... Eğitimine Disk Jokey´lik hakkında arzu ettikleri soruları sorabilmeleri.

Bu workshopları İstanbul’da gerçekleştirmemizin sebebi konu ve piyasa hakkında DJ'liğe dolayısıyla müzikle yaşayan insanları deneyimlerimiz ve araştırmalarımız sonucunda doğru veya yanlış bilinen her yönüyle bilinçli bir eğitim almak için ilk adımına davet ediyoruz.

DJ WORKSHOP İÇERİK:
•    Teknik ekipman bilgilendirmesi
•    Ritim Duygusunun denemesi
•    Studyo DJ Musıc Academy DJ Programları Hakkında Bilgilendirme…
•    DJ WorkShop sonrası arzu edenlerin yakala. co´ya özel 2 Kur eğitimlerde kullanılmak üzere %30 indirim hakkı kazanmaları.
•    Eğitmene Disk Jokey´lik hakkında arzu ettikleri soruları sorabilmeleri.

Dj Eğitiminizi hangi kurumda alırsan al bu Workshop sonrasında senin ne istediğin ve sana ne sunulduğunu çok daha iyi analiz edebileceksin. yakala. co ile bu deneyimi yaşamak üzere seni bekliyoruz.

DJ WORK SHOP KATILIM ŞARTLARI:

Workshoplara katılım rezervasyon ile yapılmaktadır.

Minimum 2 Maksimum 5 kişi olarak katılımlar alınacaktır.

Pazar günü dışında haftanın 6 günü sabah 10:00 ile Akşam 24:00 aralığında herhangi bir 2 saatliğe katılabilirsin.

350 TL
%92indirim
29 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar