Suesta’de Kişisel Bakım ve Güzellik

SUESTA’DA KİŞİSEL BAKIM, KUAFÖR VE GÜZELLİK PAKETLERİ! Muratpaşa Suesta’da Komple Ağda, Manikür Pedikür, Brezilya Fönü, İpek Kirpik Seçenekli Fırsatlar…

Bir kadın ne ister?

Elbette daima bakımlı olmayı ve kusursuz görünmeyi…

Bakımlı ve daima hazır olmanın en temel gerekliliği iyi bir güzellik salonu keşfetmekten geçiyor. Uzmanlık, hijyen ve pratiklik isteyen güzellik ve bakım uygulamaları ile hizmet veren Suesta Beauty Form’un indirimli fırsatlarını kaçırma.

Muratpaşa’da yer alan Suesta Beauty Form’da yakala.co özel indirimleriyle:

• Komple Ağda 90 TL yerine 16,90 TL!    

• Manikür - Pedikür 90 TL yerine 24,90 TL!    

• Brezilya Fönü 350 TL yerine 59,90 TL!    

• İpek Kirpik Uygulaması 150 TL yerine 69,90 TL!

İpek Kirpik

Rimel sürmeye gerek bırakmayan, uzun süre dayanıklı ipek kirpik uygulaması ile göz alıcı cazibe. Yoğun ve hacimli görünüm sağlar. Havuz, deniz, gözyaşı ve uykuya dayanıklıdır. İpek Kirpik tüm dünyada en yeni ve en popüler kirpik uzatma sistemidir. İpek Kirpik uygulaması, şimdi Türkiye'de de güzelliğine düşkün kadınların yeni modasıdır.

Brezilya Fönü Nedir?

Brezilya fönü (kalıcı fön) en son çıkan teknolojiyle saçınıza keratin yüklenmesidir. Saç molekülleri keratinden oluşmaktadır. Saçındaki keratin eksikliği saçı mat kabarık yıpranmış olarak göstermektedir. Brezilya fönü olarak bildiğimiz düzleştirme işleminde saçımıza keratin yüklenerek hem sağlıklı hem de düz kalmasını sağlar. Keratin yüklemesiyle saçların yumuşaklık kazanır ve elektriklenmesi önlenir. Brezilya fönü tüm saç tipleri için uygulanabilecek bir yöntemdir. Matlaşan, yıpranan ve elektriklenen saçlarınla, kıvırcık, dalgalı düzleştirilmesi güç olan saçlarda aylarca kalıcı kalıcı çözümdür. Brezilya’da saç cinsinin ve havadaki nem oranının saçlarda düzleştirme işlemini zorlaştırmasından yola çıkılarak bulunan kalıcı fön kısa sürede saçları hem düzleştiriyor hem de saçların bakımını sağlıyor.

90 TL
%81indirim
16.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar