Tadım Izgara’da Pideli Köfte Menü

KAYHAN ÇARŞISI TADIM IZGARA’NIN MEŞHUR PİDELİ KÖFTE MENÜSÜ! Pideli köfte, Tadım Izgara’da yenir, akla ilk önce o gelir.
Tadına doyulmaz olan pideli köfte, öylesine güçlü bir tutku, karşı konulamaz bir lezzettir ki… Ama nerede yapıldığı, nerede yendiği çok çok önemlidir. Tadım Izgara hem Bursalılar hem de Bursa’ya turistik gezi için gelenler tarafından pideli köftenin adresi olarak biliniyor.
Bursa’da pideli köfte denince akla gelen ilk yer olan ve şöhreti gitgide başka illere de yayılan Tadım Izgara, değişmeyen ve asla vazgeçilemeyen geleneksel lezzetlerimizin en iyi örneklerini sunuyor. 
● ● Bursa’da Osmangazi’de tarihi Kayhan Çarşısı’nda yer alan Tadım Izgara’da 1 Porsiyon Bol Tereyağlı Pideli Köfte + Acılı Ezme + Acı Biber Turşusu + Karışık Turşu + 1 Meşrubat ya da 1 Porsiyon Tatlı (kazandibi, tavukgöğsü, ekmek kadayıfı, kaymaklı Kemalpaşa tatlısı seçeneklerinden biri) + 1 Çay veya Kahve Menüsü “kişi başı” 18 TL yerine yakala.co indirim kuponuyla 8,90 TL! ● ●
Tadım Izgara’nın enfes pideli köftesi, usta aşçıların maharetiyle kaliteli malzemelerden, tazecik ve sağlıklı gıda mamullerinden yapılıyor, iştah açan bir görsellikte sunuluyor.
Tarihi Osmanlı Kayhan Çarşısı’nın içinde yer alan Tadım Izgara, otantik bir konseptte hizmet veriyor.
Şimdiden afiyet olsun. 
18 TL
%51indirim
8.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar