Taksim By Molton City Hotel’de Masaj, Spa

TAKSİM BY MOLTON CITY HOTEL’DE MASAJ VE SPA (SÜPER FİYATLAR) Bazen, dinlenmekle veya uyumakla ihtiyacın olan enerjiyi geri kazanamıyor, oturduğun yerden stresinden arınamıyorsun öyle değil mi? Bunun çözümü, binlerce yıl öncesinden bulundu. Masaj ve spa ritüelleri... By Molton City Hotel - Molton Spa, istanbul’un kalbinde, Taksim’de seni ve sevdiklerini bekliyor.
Beyoğlu'nun merkezinde yer alan By Molton City Hotel - Molton Spa, İstiklal Caddesi'ne sadece 5 dakikalık; Tünel Tramvay İstasyonu, Şişhane Metro İstasyonu ve Nostaljik Tramvay İstasyonu'na ise 3 dakikalık yürüme mesafesindedir.
Taksim’de yer alan By Molton City Hotel - Molton Spa’da yakala.co özel indirimleriyle:
• 40 Dakikalık Masaj 120 TL yerine 49 TL!
• 50 Dakikalık Masaj 150 TL yerine 59 TL!
• 45 Dakikalık Masaj ve 20 Dakika Kese Köpük Masajı 250 TL yerine 109 TL!
• 50 Dakikalık “ÇİFT KİŞİLİK” Masaj 300 TL yerine 109 TL!
Kese-Köpük Masajı
Kültürümüzün vazgeçilmez parçası hamamlar, senelerdir modern hayata yenilmeden aksine popülerleşerek etkilerini ve özelliklerini korumuştur. Vücudundaki tüm ölü derilerinden arınmanı sağlayan, cildini peeling etkisi ile yenileyen kese-köpük masajı, aynı zamanda tüm yorgunluğunu da alır. Masaj sonrası cildin yumuşacık ve pürüzsüz bir hâle gelir. Keseyle birlikte yapılan köpük masajı etkisi ile kan dolaşımın hızlanacak ve kendini dinlenmiş hissedeceksin.
Aromaterapi Masajı
Aromaterapi, bitkilerden elde edilen yağların kullanımına dayanan doğal bir terapi yöntemidir. Bitkilerden elde edilen bu uçucu yağlardaki konsantre bitkisel enerji masaj, buğu veya banyoda kullanılmaktadır. Bitkilerin kokularını toplamak ve kullanmak insanlık kadar eski bir arzudur. Kokular, insandaki sistemi dışarıdan etkiler, güzel kokulara karşı vücudumuz görmeden reaksiyon verir.
Bali Masajı
Bali Masajı, özel meyve yağları ve bitki özleri ile uygulanan dünyaca ünlü masaj çeşitlerinden biridir. Tüm vücudu kapsayan bu masaj sırasında, her bölgeye uygulama yapılmaktadır. Güçlü hareketlerle yapılan bu özel masaj, özellikle el ve ayak bölgelerinde yoğunluk gösterir.
Masajın Faydaları:
- Sinir uçlarına etki ederek sakinleşme, rahatlama, sakinlik ve dinlenme hissi verir.
- Kas kramplarının gerginliğini azaltarak, gevşetir.
- Derinin canlanmasında fayda gösterir.
- Kasların, kemiklerin kuvvetlenmesi sağlar.
- Ve elbette ki stresten arındırır, iyi hissettirir, enerji verir.
120 TL
%59indirim
49 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar