Taksim CVK Hotel Spa’da Masaj

TAKSİM CVK HOTEL SPA’DA MASAJ PAKETLERİ! CVK Hotel Spa’da tüm yakala.co üyelerini çok özel indirimle spa ve masaj keyfine davet ediyor.

Yorgunluğunu üzerinden alacak, enerji kazandıracak, motivasyon sağlayacak, her şeyden önemlisi yaşamına keyif katacak bir spa ve masaj hizmeti seni ve sevdiklerini bekliyor!

Bu fırsatla Taksim’de yer alan yer alan CVK Hotel Spa’nın şık ve konforlu atmosferini yaşayacak, İstanbul’un kalbinde kendini tazeleyecek, hafifleyeceksin!

• 30 dk. Kese-Köpük Paketi (10 dakikası Sauna - Buhar Odası Kullanımı + 20 dakikası Kese Köpük) ve Spa Kullanım 80 TL yerine 49 TL!    

• 50 dk. Klasik İsveç veya Relax Masajı ve Spa Kulanım Paketi 150 TL yerine 59 TL!    

• 50 dk. Bali Masajı ve SPA Kullanım Paketi 180 TL yerine 69 TL!    

• 20 dk. Kese Köpük Masajı + 50 dk. İsveç veya Relax Masajı 260 TL yerine 89 TL!    

Hizmet Paketleri İçerikleri

│Kese-Köpük Masajı│
Kültürümüzün vazgeçilmez parçası hamamlar senelerdir modern hayata yenilmeden aksine popülerleşerek etkilerini ve özelliklerini korumuştur. Vücudundaki tüm ölü derilerinden arınmayı sağlayan, cildi peeling etkisi ile yenileyen Kese-Köpük Masajı, aynı zamanda tüm yorgunluğunu da alır. Masaj sonrası cilt, yumuşacık ve pürüzsüz bir hale gelir. Keseyle birlikte yapılan köpük masajı etkisi ile kan dolaşımın hızlanacak ve kendinizi dinlenmiş hissedeceksiniz.

│Bali Masajı│
Bitki özleri ve meyvelerin buharda damıtma yoluyla elde edilmiş yağlarıyla birlikte sert hareketlerle yapılan masajdır. Kan, oksijen ve qi (enerji) akışını, hızlandırmak için yapılan bu masaj, enerji merkezlerini dengeler ve iç sistemin entegresyonunu iyileştirir.

│Klasik İsveç Masajı│
İsveç masajının bilinen birçok faydası vardır. Fiziksel olarak baktığımızda, kan dolaşımının artması sonucu eklemler gevşer ve hareket kapasitesi artar. Bu sayede hareket kısıtlılığı ve hareketsizlik yüzünden oluşan kramplar, kas spazmları hafifler ve kas yorgunluğu zamanla daha çok azalır. Oksijen alan ve tembelliği üstünden atan kaslar cildi sıkılaştırır.

│Relax Masajı│
Aromaterapi masajı gibi özel yağlarla gerçekleştirilen bir masajdır. Özellikle sinir sistemine etki eden bu masajdaki hareketler yavaş ve baskı uygulamadan gerçekleştirilir.  Bu masaj sayesinde kan akışını hızlanır, kılcal damarlar genişler ve kan akışı yoğunlaşır. Bu sayede, mimikler yumuşayıp bağışıklık sistemi güçlenirken, vücut rahatlar.

│SPA Kullanımına Dâhil Olan Hizmetler: Hamam, Sauna, Buhar Odası│
Sauna, buhar odasının nemsiz halidir diyebiliriz. 80 ile 110 derece arasında değişen sıcaklık, dolaşımı hızlandırarak vücuttaki zararlı maddelerin ter yoluyla atılmasını sağlarken; saunanın ardından alınan soğuk duş sayesinde, kan dolaşımı düzenlenir, gerginlik azalır ve dinlenme hissi tüm vücudu sarar.

Buhar odasında vücudunuzda atacağınız ter sayesinde, cilt temizlenir ve ihtiyacı olan nemi geri kazanır; ayrıca kaslar gevşeyerek ağrı ve sızı gibi şikâyetler ortadan kalkar. Buhar odası aynı zamanda solunum şartlarında düzelme için etkin bir yöntemdir.

Otel hakkında bilgi için http://www.cvkhotels.com adresi ziyaret edilebilir.


İlginizi Çekebilecek Fırsatlar