Taksim Dencity Hotel Gold Spa’da Masaj

TAKSİM DENCITY HOTEL BEST SPA’DA MASAJ PAKETLERİ! Biraz hayatın yorucu tempodan arınmak biraz da yaşam motivasyonunu artırmak için Taksim Dencity Hotel Best Spa’nın ayrıcalıklı ortamında hiç bitmesin diyeceğin güzel ve özel bir gün seni bekliyor.

Kendini profesyonel ellerin sihirli dokunuşlarına bırak, kendini huzurun tam içinde hisset!

Taksim Dencity Hotel Best Spa’dan yakala.co üyelerine özel indirimle:

● 1 Kişilik 40 Dk. Seçmeli Masaj + Maske + İçecek ve Meyve İkramları 180 TL yerine 45 TL!

● 1 Kişilik 50 Dk. Seçmeli Masaj + Maske + İçecek ve Meyve İkramları 230 TL yerine 55 TL!

● 2 Kişilik 40’ar Dk. Seçmeli Masaj + Maske + İçecek ve Meyve İkramları 360 TL yerine 85 TL!

● 2 Kişilik 50’şer Dk. Seçmeli Masaj + Maske + İçecek ve Meyve İkramları 460 TL yerine 99 TL!

*Hamam, Sauna, Buhar Odası ve Şok Duş kullanımları da ücretsiz!

MASAJ ÇEŞİTLERİ…

Aromaterapi Masajı:
Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağları kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve baskının hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır.

Bali Masajı:
Endonezya’nın Bali bölgesine özgü bir masajdır. Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve çeşitli germe hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derinlerine kadar etki eder. Bu masaj vücuttaki tüm enerji merkezlerinin dengelenmesini ve tüm vücut sisteminin birbiriyle entegrasyonunu sağlar. Bu masaj tekniğini tamamlayıcı olarak kullanılan aromatik yağlarla kaslarda oluşan gerginlik giderilir; enerji seviyesi yükselir, dengelenir; tüm vücut ve zihinde olağanüstü bir rahatlama sağlanmış olur.

İsveç Masajı:
Zihinsel ve fiziksel sağlığı düzenlemek üzere kasların yüzeydeki katlarına etki eder; elleri, ön kolu ve dirsekleri kullanmayı içerir. Eklemlerin aktif ve pasif hareketleri ise masajın başka bir kısmıdır. Swedish masajının yararları arasında kan dolaşımını artırmak, zihinsel ve fiziksel rahatlama, stres ve kas gerilimini azaltmak ve eklem hareket açıklığını geliştirmek yer alır.

Relax Masajı:
Yine aromaterapi masajı gibi özel yağlarla gerçekleştirilen bir masajdır. Özellikle sinir sistemine etki eden bu masajdaki hareketler yavaş ve baskı uygulamadan gerçekleştirilir. Bu masaj sayesinde kan akışını hızlanır, kılcal damarlar genişler ve kan akışı yoğunlaşır. Bu sayede, mimikler yumuşayıp bağışıklık sistemi güçlenirken, vücut rahatlar.

180 TL
%75indirim
45 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar