Taksim Dora Hotel Gold Spa’da Masaj

TAKSİM DORA HOTEL’DE MASAJ, SPA VE İKRAM PAKETLERİ! Taksim İstanbul Dora Hotel Gold Spa’da Masaj ve Spa ile Hiç Bitmesin Diyeceğin Zamanlar, Seni ve Sevdiklerini Bekliyor…
Taksim İstanbul Dora Hotel Gold Spa’da Masaj…
Gold Spa kalitesi ve yakala.co özel indirimiyle…
İster kadın ister erkek ol, bu kadar koşuşturmanın, stresin belki de fedakârlıkların içinde bu keyfi yapmayı hak ettiğini düşünmüyor musun?
Bu fırsatı değerlendirerek, Taksim İstanbul Dora Hotel Gold Spa’nın şık ve konforlu atmosferinde bulunacak, spa’nın sağlığını, masajın keyfini yaşayacaksın!
Vücudunun ve ruhunun ihtiyacı olduğu tüm unsurlar bu fırsatla bir arada: masaj ve spa! Üstelik de içecek ikramlar ile…
Taksim Dora Hotel Gold Spa'dan yakala.co özel indirimleriyle:
• Kese Köpük Masajı + Islak Alan Kullanımı + Sıcak Soğuk İçecek İkramı 120 TL yerine 39 TL!      
• 40 Dk. Dilediğin Masaj + Islak Alan Kullanımı + Sıcak Soğuk İçecek İkramı 200 TL yerine 59 TL! 
• 60 Dk. Dilediğin Masaj + Islak Alan Kullanımı + Sıcak Soğuk İçecek İkramı 250 TL yerine 69 TL! 
• 40 Dk. Dilediğin Masaj + 20 Dk. Kese Köpük Masajı + Yüz Maskesi + Islak Alan Kullanımı + Sıcak Soğuk İçecek İkramı 350 TL yerine 109 TL!     
• Çiftlere Özel 40 Dk. Dilediğin Masaj + Yüz Maskesi + Yüz Maskesi + Islak Alan Kullanımı + Sıcak Soğuk İçecek İkramı 400 TL yerine 109 TL!
Masaj Seçenekleri: Aromaterapi Masajı / Refleksoloji Masajı / İsveç Masajı / Bali Masajı / Shiatsu Masajı / Spor Masajı
Islak Alan Kullanımına Dâhil Olanlar: Sauna, Buhar Banyosu, Türk Hamamı
Hangi Masajı Seçmeliyim Diyorsan?
Aromaterapi Masajı
Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağları kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve baskının hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır.
Bali Masajı
Endonezya’nın Bali bölgesine özgü bir masajdır. Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve çeşitli germe hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derinlerine kadar etki eder. Bu masaj vücuttaki tüm enerji merkezlerinin dengelenmesini ve tüm vücut sisteminin birbiriyle entegrasyonunu sağlar. Bu masaj tekniğini tamamlayıcı olarak kullanılan aromatik yağlarla kaslarda oluşan gerginlik giderilir; enerji seviyesi yükselir, dengelenir; tüm vücut ve zihinde olağanüstü bir rahatlama sağlanmış olur.
İsveç Masajı
Kas gevşetici, stres giderici, derin bir masaj tekniği olan bu masaj, vücut ihtiyaçlarına uygun tarzda yapılır. ABD’deki en popüler masaj türüdür. İsveç masajında, masaj yapılacak kişi masaj masasına yatar ve üzeri havlu ya da çarşaf ile örtülür. Dokunun, hücrelerin ve bunun sonucunda tüm organizmanın gevşemesi, aromatik yağlarla yapılan masajla bacakların, kolların ve sırtın yumuşatılması hedeflenmektedir. Baştan ayaklara kadar gergin bölgeleriniz tespit edilir, yumuşatılır, farklı baskılarla kan dolaşımı hızlandırılır.
Shiatsu Masajı
Geleneksel Japon terapilerinden olan shiatsu, parmak, el, dirsek kullanılarak uygulanıyor ancak bu, kişinin ihtiyacına göre belirleniyor. Shiatsu, Japonya’da 20. yüzyılın başlarında o zamana kadar uygulanan elle tedavi yöntemlerinin bir sentezi olarak doğmuştur. Bu terapi yöntemi, bedenin kendi kendini iyileştirme yetisini hatırlatarak, bozulan dengeyi onarmaya çalışıyor.
Refleksoloji Masajı
Bedenimizin tüm organ refleks yansımaları ayak altındadır. Refleksolojinin amacı, ayak altına yapılan özel masajla bu noktaların uyarılması ile kişiyi rahatlatan ve bloke olmuş enerjiyi çözerek bedenin kendi kendisini iyileştirme gücünü harekete geçirmesidir. Refleksoloji vücuda denge sağlayan bir terapidir. Kişinin kendisinin fiziksel, duygusal ve ruhsal bakımdan iyi hissetmesini sağlar.
Spor Masajı
Özellikle spordan sonra (tenis gibi) kaslarda biriken laktik asidin vücuttan atılmasına yardımcı olur. Bu masaj türü, kaslarda, sinirlerde ve iskelet sisteminde sağladığı canlandırıcı ve rahatlatıcı etkisiyle birlikte kan dolaşımını da hızlandırmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar