Taksim Ramada Zen Spa’da Masajlar-Spa

TAKSİM RAMADA ZEN SPA’DA HAYATA ENERJİ KATAN MASAJLAR VE SPA! Şehrin kalbinde bir yeniden doğuş ve arınma noktası…

Modern hayat bedenini yorduğu kadar, zihnini ve ruhunu da aynı şekilde yoruyor. İş stresi, koşuşturmaca, trafik, gürültü derken, çoğu zaman derin bir nefes alıp tüm bu dertlerden kurtulmak istiyor insan. Bunun için gidip de bir sahil kasabasına yerleşmekten çok daha pratik ve çok daha keyifli bir yol var: Zen Spa!

Zen Spa’da zihnini, vücudunu, ruhunu dinlendireceğin, hayattan yeniden keyif almaya başladığını hissedeceğin muhteşem bir masaj keyfi seni bekliyor.

Beyoğlu’nda yer alan Zen Spa Ramada’dan yakala.co üyelerine özel indirimlerle:

● 1 Kişilik 50 Dk. Seçmeli Masaj + Yüz Maskesi + İçecek İkramları + Spa Kullanımı 180 TL yerine 65 TL!

● 2 Kişilik 50 Dk. Seçmeli Masaj + Yüz Maskesi + İçecek İkramları + Spa Kullanımı 350 TL yerine 119 TL!

● 50 Dk. Seçmeli Masaj + 20 Dk. Kese-Köpük Masajı + 20 Dk. Maske + İçecek İkramları 220 TL yerine 95 TL!

MASAJ SEÇENEKLERİ:
• Bali Masajı
• Aromaterapi Masajı
• İsveç Masajı
• Relax Masajı
• Kese Köpük Masajı

Spa Kullanım Alanları
• Şok Havuzu
• Sauna
• Buhar Odası
• Türk Hamamı

Bali Masajı:
Geleneksel Bali masajı, bütün vücudunuzda kan, oksijen ve enerji akışını, hızlandırmak için acupressure ve aromaterapi yağlarının bir kombinasyonunu kullanır. Bu masaj, yalnızca gevşeme sağlamaz, aynı zamanda dokuları derinden ovalayarak vücudu atıklardan temizleyen lenf sisteminize, kan akışını sağlar.

Aromaterapi Masajı:
Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve hareketlerin şiddetinin hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır. Bu masajda oluşan etki hem yapılan temas hem de uygulanan yağın kimyasal özelliği ile olmaktadır. Farkı amaçlar için elde edilmiş yağlar masaj yağları ile belli oranlarda karıştırılarak uygulanmaktadır.

İsveç Masajı:
Batı tekniklerinin harmanlandığı İsveç masajı ile dolaşım hızı artarak dokular, hücreler canlanır, dolaşım düzene girer, kas gerilimi azalır. Amacı; masaj yaptıran kişinin günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulmasına yardımcı olmak; rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesini sağlayabilmek olan İsveç masajının konsantrasyonu artırdığı da biliniyor.

Relax masajı:
Aromaterapi masajı gibi özel yağlarla gerçekleştirilen bir masajdır. Özellikle sinir sistemine etki eden bu masajdaki hareketler yavaş ve baskı uygulamadan gerçekleştirilir.  Bu masaj sayesinde kan akışını hızlanır, kılcal damarlar genişler ve kan akışı yoğunlaşır. Bu sayede, mimikler yumuşayıp bağışıklık sistemi güçlenirken, vücut rahatlar.

RAMADA İSTANBUL TAKSİM ZEN SPA’DAN…

Arındırıcı ve rahatlatıcı etkileriyle dünyaca ünlü ve Türk kültürünün en öne çıkan geleneksel özelliklerinden biri olan Türk Hamamı, Ramada Istanbul Taksim`in misafirlerine sunduğu birçok hizmetten yalnızca biri.

Bu Zen Spa hizmetinin yanı sıra, Ramada Istanbul Taksim misafirlerine masaj, kuru ve ıslak saunalar, fitness salonu ve kapalı yüzme havuzu ile hizmet veriyor.

Endişelerinizi geride bırakın ve geleneksel Türk Hamamı`nın ya da masajın tadını çıkarın. Ramada Istanbul Taksim`in Zen Spa hizmetleri ile rahatlatıcı ve canlandırıcı bir deneyimin ardından iş etkinliğinize veya toplantınıza, ya da keşfine çıkacağınız İstanbul sokaklarına kendinizi hazır hissedin.


İlginizi Çekebilecek Fırsatlar