Taksim Sed Hotel Tuana Spa'da Masaj

TAKSİM SED HOTEL TUANA SPA'DAN MASAJ VE TÜM GÜN SPA KULLANIMI! Şehir hayatının koşuşturmasından kendini yorgun hissediyorsan, masajlarla rahatlayacağın kendine özel bir gün ayıracağın harika bir fırsat sunuyoruz sana... İstediğin opsiyonu seç ve masajın keyfini çıkar! Bu fırsat sana öyle iyi gelecek ki "neden daha önce gelmedim" diyeceksin.

Taksim Sed Hotel Tuana Spa'da 20 veya 50 dakika masaj ve tüm gün SPA kullanımı:


•    30 Dk. Kese - Köpük Masajı, Islak Alan Kullanımı ve Sıcak İçecek İkramı 160 TL yerine 39 TL!

•    50 Dk. Klasik, Relax veya Medikal Masaj Seçeneklerinden Biri 150 TL yerine 59 TL!

•    50 Dk. Aromaterapi ve 30 Dk. Kese - Köpük Masajından Oluşan Paketi 270 TL yerine 89 TL!


ISLAK ALAN KULLANIMINA: Türk Hamamı, Sauna, Jakuzi, Havuz dahildir.

Sıcak İçecek İkramı vardır.

Aromaterapi Masajı

Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağları kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve baskının hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır.

Klasik Masaj

Kas gevşetici ve stres giderici, duyarlı, derine inen masajdır. Kaslara yönelik olup, hafif ya da kuvvetli dokunuşlarla kan dolaşımı hızlandırılıyor.

Medikal Masaj

Gerginliği azaltır, var olan ağrı ve sızıları dindirir, rahatlama ve dinginlik sağlar. Çoğumuz ara sıra sırt ağrısı çeker, bilgisayar önünde veya masada kamburlaşır, kapasitemizi aşan ağır yükler taşır, biçimsiz pozisyonlarda oturur veya yatarız. Bunların hepsi de zamanla kasların gerilmesine ve düğümlenmesine yol açar. Medikal masaj türleri söz konusu bu kasları gevşeterek onların neden olduğu acı ve ağrıları hafifletir; omurgadan başlayarak tüm vücuda dağılan sinirleri doğrudan etkileyerek sinir sistemini rahatlatır.

Detaylı bilgi için: http://www.sedhotel.com

160 TL
%76indirim
39 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar