Taksim Titanic Ocean’da Masajlar

TAKSİM TITANIC CITY HOTEL OCEAN SPA’DA 5 YILDIZLI MASAJ PAKETLERİ! Şimdi günün stresini üzerinizden atıp ruhunuzu arındırma zamanı. 1000 metrekarelik alanda; fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, spa, Türk hamamı, dinlenme bölümü, sauna, buhar banyosu, jakuzi, vitamin bar, şok duşlar mevcut. Ayrıca İstanbul’da yaşıyorsanız üye olup hayatınıza sağlık katmanız da mümkün. Geniş bir yelpazede sunulan masajlarla yenilenebilir, ardından kapalı havuzda yüzüp günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Taksim Titanic City Hotel Ocean Spa’dan yakala.co üyelerine özel indirimlerle:

● 60 Dk. Aromaterapi, Relax veya 45 Dk. İsveç Masajlarından Biri 195 TL yerine 69 TL!

● 60 Dk. Shiatsu ve Bali Masajlarından Biri 230 TL yerine 79 TL!

Fırsat alımının ardından 0212 238 90 90 no’lu telefonu arayarak indirimli rezervasyonunu hemen yaptırabilirsin.

OCEAN SPA’dan…*

Ferahlatıcı ve unutulmaz bir spa deneyimine hazır mısınız? Otelin bünyesindeki Ocean Spa’da uzmanların yönlendirmesiyle alacağınız terapilerle kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Klasik Türk hamamında alacağınız kese-köpük terapisinin ardından modern unsurlarla dekore edilmiş dinlenme odasında huzur bulacaksınız. Seçtiğiniz masaj terapisi sonrası tazeleyen bir arınma hissedecek, bedeninizin ve ruhunuzun yenilendiğini göreceksiniz.

*Genel tanıtım metni, fırsat içeriğini kapsamaz. Burada yer alan bazı hizmetler, otel tarafından ek ücrete tabi tutulabilir.195 TL
%65indirim
69 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar