Ters Ev Türkiye'de sıra dışı bir deneyim

İNTERAKTİF SERGİ TERS EV TÜRKİYE'DE SIRA DIŞI BİR DENEYİM YAŞA! Bu Evde Herşey Tersine!

Normal bir evde yerde olan her şey bu evde tavanda… Mutfak, banyo, tuvalet, merdivenler ve mobilyalar dahil her şey tersine.

Yön Hissi İnsanı Aldatıyor!

Ev bir nevi lunapark atraksiyonu… Evi gezerken, yön hissi insanı aldatıyor. Garip, heyecan verici bir duygu yaşıyorsunuz.

Herşey Hareket Ediyor Hissi!

Hiçbir şey hareket etmemesine rağmen yön aldatması insana sanki altındaki zemin kayıyormuş gibi bir his veriyor.

yakala.co’ya özel indirimle:

● Lara Kundu Turizm yolunda Ters Ev Türkiye'de sıra dışı bir deneyim kişi başı 20 TL yerine 11,90 TL!

Tüm dünyanın kalbini fethedip nihayet Antalya’ya da geldi!

11 Eylül 2015 tarihinde tatil bölgesi Kundu’da interaktif eğlence sergisi açılarak, her şeyin ters yüz olmuş yanılsamasını veren ortamda vestibüler sistemlerini denetlemek isteyen herkes oraya akın etti. Günlük hayatta kullanılan eşyaları ziyaretçileri tavandan sarkarak karşılaması ile birlikte tüm yüzeyler eğimli olarak tasarlandı. Bu şartlarda kendini yerinde hissetmek oldukça güçtür. İç mekanda abartıdan kaçınarak sıradan dekorasyon ve Avrupa tarzında nesneler kullanıldı. TERS EV’in her bir odası canlı renklerde tasarlandı.

Sıra dışı evin her odasında her şeyi detaylı bir şekilde inceleyebilmek için pencereler ve yeterli düzeyde aydınlatma da unutulmadı. TERS EV sadece iç mekânı değil, dışında bulunan objelerle de ziyaretçilerin dikkatini çekiyor. Evin çatısı yerine uygulanan temel ve evin yanında havada ters asılı duran tekne gelen misafirleri oldukça şaşırtıyor.

Detaylı bilgi için: www.tersevturkiye.com

20 TL
%41indirim
11.9 TL

Etiketler


İlginizi Çekebilecek Fırsatlar