Testa Rossa Caffe İzmir’de Pizza Menü

DÜNYACA ÜNLÜ TESTA ROSSA CAFFE’DE PİZZA MENÜ VE KAHVE İKRAMI! Uluslararası kalitenin, şık atmosferin ve enfes lezzetlerin buluşma noktası olan Testa Rossa Caffe, muhteşem kahvelerinin yanı sıra enfes pizza ziyafetini de yakala.co üyelerine sunuyor.

Çeşit çeşit lezzetin bir araya gelerek, incecik açılmış hamurun üzerinde birleşmesiyle oluşan iştah açıcı pizzalar açlığını gidermek için seni bekliyor. Sevdiğin çeşidi seçmekte zorlanabilirsin. Yanında da ikramımız olan kahve seçenekleriyle gününe keyif katacak yemek molaları Testa Rossa Caffe’nin harika atmosferinde, peki sen neredesin?

• “Testa Rossa Caffe” İzmir – Balçova’da yakala.co özel indirimiyle; Dilediğin Pizza Çeşitlerinden 1 Adet + 1 Adet Meşrubat + Dilediğin Kahve Çeşitlerinden Biri “KİŞİ BAŞI” 42 TL dahil 19,90 TL!

PİZZA ÇEŞİTLERİ;
Margarita
Dört Peynirli Pizza
Karışık Pizza
Tom Balıklı Pizza
Vegeterian
Bulboso Piccante
Testa Rossa Fungi
KAHVE ÇEŞİTLERİ;
Espresso
Espresso Macchiato
Cappuccino
Caffe Latte
Americano
Filtre Kahve
Türk Kahvesi

Testa Rossa Caffe’den…

Testa Rossa Caffe'nin İtalyan Espresso'su dünyadaki en yüksek kalite Arabica kahve çekirdeklerinden oluşmaktadır. Bu özel kahve çekirdeklerimiz, Guatemala, Kolombiya, Brezilya, Kenya ve Tanzanya'dan elde edilmektedir.

Uzun yıllar araştırmadan sonra espresso keşfedilmiştir ve kahveyi zor beğenen insanları bile ideal tadıyla ikna etmiştir.

Testa Rossa Caffe, yavaşça kısık ateşin üstünde kavrulmaktadır, bu yöntem kullanılan en eski yöntemdir ve Testa Rossa Caffe'ye yumuşak tadını vermektedir… Bu yöntemle eşsiz bir İtalyan espressosunun keyfini sürdürebilirsiniz…

Testa Rossa Caffe, Bellino, İtalya’da bulunan fabrikamızda kavrulmaktadır… Avusturya merkezli Wedi & Hofmann Ges M.b.H ailesinin bir markasıdır.

Türkiye’de İlk şubesini Balçova’da açan Testa Rossa Caffe, yeni şubeleri ile sizlerle buluşmayı hedefliyor…

42 TL
%53indirim
19.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar