Testa Rossa Caffe İzmir’de Yemek

DÜNYACA ÜNLÜ TESTA ROSSA CAFFE’DE MISTO POLLO MENÜSÜ! Uluslararası kalitenin, şık atmosferin ve enfes lezzetlerin buluşma noktası olan Testa Rossa Caffe, muhteşem kahvelerinin yanı sıra dünya mutfağından lezzetleriyle de damak şöleni yaşatıyor.

Avrupa’dan Asya’ya ve Uzak Doğu’ya kadar metropollerde yer alan Testa Rossa Caffe’nin Türkiye’deki lezzet kâşifleriyle buluşma noktası ise İzmir – Balçova!

Testa Rossa Caffe’de yakala.co indirimiyle 29,90 TL’ye sunulan misto pollo yemek menüsü, gurme ve tazecik lezzetlerle cömertçe servis ediliyor. Bu enfes deneyim, mutlaka kazanılmalı, bu fırsat kaçırılmamalı.

Testa Rossa Caffe Yemek Menüsü
◦ Misto Pollo (280 gram tavuk içermektedir.)
Lav taslı ızgarada mühürlenmiş tavuk göğüs, tavuk but ve chicken fingers parçaları, sebzeli pilav, bruschetta, baby patates ve İskender sos 
◦ 1 Meşrubat     
◦ 1 Caffe Latte  

Mekân web: http://www.testarossacaffe.com.tr

Testa Rossa Caffe’den…

Testa Rossa Caffe'nin İtalyan Espresso'su dünyadaki en yüksek kalite Arabica kahve çekirdeklerinden oluşmaktadır. Bu özel kahve çekirdeklerimiz, Guatemala, Kolombiya, Brezilya, Kenya ve Tanzanya'dan elde edilmektedir.

Uzun yıllar araştırmadan sonra espresso keşfedilmiştir ve kahveyi zor beğenen insanları bile ideal tadıyla ikna etmiştir.

Testa Rossa Caffe yavaşça kısık ateşin üstünde kavrulmaktadır, bu yöntem kullanılan en eski yöntemdir ve Testa Rossa Caffe'ye yumuşak tadını vermektedir… Bu yöntemle eşsiz bir İtalyan espressosunun keyfini sürdürebilirsiniz…

Testa Rossa Caffe, Bellino, İtalya da bulunan fabrikamızda kavrulmaktadır… Avusturya merkezli Wedi & Hofmann Ges M.b.H ailesinin bir markasıdır.

Türkiye’de İlk şubesini Balçova’da açan Testa Rossa Caffe, yeni şubeleri ile sizlerle buluşmayı hedefliyor…

48.5 TL
%38indirim
29.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar