The Green Park Ankara’da Müzik ve Lezzet

THE GREEN PARK HOTEL ANKARA’DA ANIL İLE LEZZETLİ VE MÜZİKLİ GECELER! Şehrin yoruculuğundan sıkıldıysan, sana eğlence ve lezzet dolu günler sunuyoruz. yakala.co’nun bu kuponuyla, günün bütün stresini unutacak, şarkılarla coşacak, zengin menüsüyle gününe renk katacaksın. The Green Park Hotel Ankara kalitesinde, güler yüzlü hizmetiyle kendini çok özel hissetmenin şimdi tam zamanı hadi doyasıya eğlenceye katıl, harika bir gün geçir.

The Green Park Hotel Ankara’da yakala.co’ya özel indirimle;

●Limitli Yerli İçki (2 Adet) Kişi Başı 119 TL yerine 89 TL!

●Limitsiz Yerli İçki Kişi Başı 159 TL yerine 99 TL!

Menü İçeriği:

10 ÇEŞİT SERPME MEZE: Közde patlıcan salata, Ezine, beyaz peynir, uskumru marin, zeytinyağlı yaprak sarma, zeytinyağlı barbunya, deniz börülcesi, dereotlu fava, topik, karışık turşu tabağı

ANA YEMEK KARIŞIK IZGARA: 2 Adet Izgara Köfte, 2 Adet Kuzu Çöp Şiş, 2 Adet Tavuk Çöp Şiş  ( Meyhane pilavı ve patates tava eşliğinde.)

SERPME MEYVE

LİMİTLİ YERLİ İÇKİ VEYA LİMİTSİZ YERLİ İÇKİ

│The Green Park Hotel Ankara│genel tanıtım*

Türkiye’nin iş ve şehir otelleri standardını sürekli olarak daha yukarılara taşıyan The Green Park, kentin en prestijli bölgelerinden Çankaya Çukurambar’da açılan Ankara oteli ile başkentin de kalbine yerleşti.

Ankara’da konaklayacaklar için mükemmel bir lokasyon avantajına sahip olan The Green Park Hotel Ankara, sadece şehrin merkezinde yer almakla kalmıyor. Bakanlıklara, resmi kurum ve kuruluşlara, ulusal ve uluslararası şirketlere ve kongre merkezine yakınlığıyla; eğlence ve alışveriş hayatının içinde oluşuyla kentin en saygın konuklarının tercihi oluyor.

Başkenti ziyaretinizde sizi lüks ve konforlu odalar, iş ve özel yemeklerinize ayrıcalık katacak localar, gurme standartlarında dünya mutfağı lezzetleri, dostlarınızla buluştuğunuzda kentteki zamanlarınızı bulunmaz bir keyfe dönüştürecek Coffee Bistro ve beklentilerinizi iyi bilen bir ekip tarafından dünyanın en iyilerine rakip olacak şekilde son teknoloji ile hazırlanmış muhteşem bir SPA & Wellness Center bekliyor.

Ankara’da iş ve siyaset dünyasının kalbinde yer alan The Green Park Hotel, 5 kişiden 1500 kişiye kadar bütün davet ve toplantılarınız için eşsiz bir ortam sunduğu gibi, davetlilerinizin ulaşımı bakımından da ideal bir konumda yer alıyor.

Çukurambar'da yer alan lüks The Green Park Hotel Ankara , Esenboga Havalimanı'na sadece 30 km mesafededir.

*Genel tanıtım metni, fırsat içeriğini kapsamaz. Burada yer alan bazı hizmetler, otel tarafından ek ücrete tabi tutulabilir.

119 TL
%25indirim
89 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar