The Green Park Hotel’de 2 Kişilik Tatil

5 YILDIZLI THE GREEN PARK PENDİK HOTEL’DE 2 KİŞİLİK KONAKLAMA! 5 Yıldızlı The Green Park Pendik Hotel’de 2 Kişilik Konaklama!

İstanbul’un parlayan yıldızı Pendik’te, 5 yıldızlı TheGreen Park Pendik Hotel & Convention Center kalitesiyle konaklama fırsatı yakaladı yakala.co!

Öyle bir konaklama ki bu romantizme, hizmete, kaliteye, her şeye 5 yıldızlı pekiyi verilir. Böyle bir konaklama anlayışı ancak TheGreen Park Pendik Hotel & Convention Center’da olur demeden duramıyoruz ve zaman kaybetmeden ayrıcalıklara göz atmanı tavsiye ediyoruz.

5 yıldızlı The Green Park Pendik Hotel &Convention Center‘da;

• Kara manzaralı standart odada 2 kişi 1 gece kahvaltı dahil konaklama 250 TL yerine 169 TL!

• Deniz manzaralı standart odada 2 kişi 1 gece kahvaltı dahil konaklama 300 TL yerine 189 TL!

The Green Park Pendik:

İstanbul ve Pendik'in en yeni, en büyük, en şık oteli The Green Park Pendik; 5 yıldızlı konfor ve sınırsız hizmetin, müziğin ve eğlencenin en kaliteli ve keyifli mekanı olarak sana konforun ve rahatlığın ayrıcalığını sunuyor.

Sana özel terapilerin ve dinlendirici aktivitelerin beklediği Spa merkezinde; açık/kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, güzellik merkezi, buhar odaları, jakuzi, banyo terapileri, cilt ve vücut bakımları, VIP masaj odaları ve vitamin barı keyifli konaklama için seni bekliyor.

ODALARI:

2 Kral Dairesi, 16 Junior Suite, 2 Executive Suite, 10 Executive Deluxe Oda, 4 Executive Premium Oda, 32 Executive Oda, 2 ExecutiveChallete, 31 Business Premium Oda, 15 Business Challete, 420 Standart Oda, 4 Engelli Odası olmak üzere toplam 538 odada 1178 bulunuyor.

The Green Park Pendik Hotel & Convention Center; Anadolu İstikametinden gelindiğinde İstanbul'un giriş kapısı olarak adlandırılan; hem karayolu ve demiryolu ile hem de havayolu ve denizyolu ile ulaşımın sağlanabildiği ender ilçelerden biri olan Pendik’te…

250 TL
%32indirim
169 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar