The Green Park Merter’de Masaj &Spa

THE GREEN PARK MERTER’DE SPA ve MASAJ! The Green Park Merter’de Spa ve Masaj!
Her günkü monoton yaşantıya “bir mola” demek isteyen yakala.co üyeleri için eşi benzeri olmayan bir imkan! Şehrin stresine ve yoğun iş temposuna olabildiğince uzak ve stressiz dakikalar sunan yaşam dolu bir fırsat!
Vücudundaki negatif enerjiyi atarak gevşemek, sağlıklı ve zinde bir bedene kavuşmak için en güzel yöntem olan masaj… Ve tabi ki huzur dolu spa…
Sen de The Green Park Merter şubesinde Green SPA’da masaj ile rahatlamak; hamam, sauna, havuz ve buhar odası kullanımı ile strese bir dur demek istersen, seç-beğen, al!
The Green Park Merter, Sağlık Kulübü'nde arınma zamanı: MASAJ + SPA!
Masaj çeşitlerinden seçeceğin biri + ıslak zemin kullanımı:
• 30 Dakikalık Kese - Köpük Masajı Kişi Başı 120 TL yerine 59 TL!
• 45 Dakikalık TEK KİŞİLİK Masaj ve SPA Kullanımı 250 TL yerine 69 TL!
• 30 Dakikalık Kese Köpük Masajı + 40 Dakikalık Masaj Çeşitleri Kişi Başı 320 TL yerine 109 TL!
 
MASAJ SEÇENEKLERİ

Anti stress masajı
Aromaterapi masajı
Klasik İsveç masajı
Bali masajı

 
Tüm gün SPA Kullanımı: Hamam, Sauna, Buhar Odası
TheGreen Park Hotel Merter; Spa&Wellness Merkezi ile sunduğu profesyonel bakım ve terapi seçenekleriyle, sana farklı bir tecrübe yaşatmayı vaat ediyor.
MASAJ: Vücudundaki negatif enerjiyi atarak gevşemek, sağlıklı ve zinde bir bedene kavuşmak için en güzel yöntem masajdır. Masajda dokunma ön plandadır ve bu özelliği ile diğer meditasyon tekniklerine göre daha etkilidir. Profesyonel bir masaj; ağrıları dindirir, rahatlamayı sağlar.
SAUNA: İçerisinde sıcak ve kuru havanın bulunduğu, terleme yolu ile vücuttaki su ve toksinlerin dengelenmesini sağlayan, yüksek sıcaklıktaki odalardır. Genel olarak saunalarda sıcaklık 60°C ile 90°C arasındadır. Yüksek ısıveren bir kaynağa sahiptir.
Detaylı bilgi için: www.thegreenpark.com
120 TL
%51indirim
59 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar