The Plaza Hotel’de Pasifik Spa Üyeliği

MERCURE İSTANBUL CITY BOSPHORUS PASİFİK FİTNESS'DA 3 AYLIK VE 1 YILLIK ÜYELİK! Her gün iş yerlerimizde, okulda oturmaktan, trafikte araçların içinde saatlerce hareketsiz durmaktan, evde TV başında uzanmaktan ve bir de üstüne dengesiz beslenme alışkanlıklarından tüm formunu kaybeden vücudumuz için ne yapıyoruz?
Artık modern yaşamın olmaz olmazı olan spor, bizi tüm bu gündelik zorunluluklardan kurtarmaz ama vücudumuzu formda tutar ve kendimizi daima iyi hissetmememiz sağlar.
Daima destek alabileceğin uzman eğitmenlerle fitness yapacak, formunu koruyacaksın. Üstelik de yakala.co’ya özel indirim avantajıyla 3 Aylık ve 1 Yıllık Üyelik!
İster yoğun tempolu bir yaşamın olsun ister sakin bir hayatın, günümüzde herkesin ihtiyacı olan sağlıklı, stressiz ve mutlu bir yaşam. Unutma bunun da yolu düzenli spor yapmaktan geçiyor.
Mercure İstanbul City Bosphorus Hotel Pasifik Fitness, üstün donanımlı tesisi, kaliteyi hissettiren atmosferi ve seçkin üyeleri ile seni de modern yaşam olmazsa olmazı spor yapmaya davet ediyor.
www.pasifikfitness.com.tr
Mercure İstanbul City Bosphorus Hotel Pasifik Fitness’da yakala.co’ya özel indirimlerle:
HER GÜN SINIRSIZ KULLANIM İMKÂNI!
Türk hamamı + sauna + buhar banyosu + havuz + fitness dâhil!
● 3 AYLIK Fitness Üyeliği 1.300 TL yerine 750 TL!
● 1 YILLIK Fitness Üyeliği 2.700 TL yerine 1.500 TL!
*Üyelik süresi, kayıt başlangıcından itibaren işlemeye başlar. Fırsattan faydalanabilmek için 31 Mart 2016 tarihine kadar kayıt yaptırılmalıdır.
Bünyemizde; 1 adet kapalı havuz, 1adet kar çeşmesi, 5 adet masaj odası, 1 adet dinlenme odası, erkek-kadın soyunma odası, resepsiyon, 1 adet hamam (ortak kullanım), macera duşları, fitness salonu ve vitamin bar yer almaktadır.
Belleve Residence, Divan Residence at Bomonti Plaza, Fulya Residence, Hayattepe Residence, Opera Hotel, Etiler, Elysium, Ortaköy Radisson Blu, Spa fitness işletmelerinin de yapıldığı Mercure Hotel Pasifik Fitness ve Amatrra Spa'da bulunmaktadır.
1300 TL
%42indirim
750 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar