Ümraniye Daphne Spa & Wellness'da 50 dakika masaj seçenekleri

ÜMRANİYE DAPHNE SPA & WELLNESS’TA MASAJ SEÇENEKLERİ! Bu kadar çalışmanın, uğraşmanın, stresin belki de fedakârlıkların içinde kendinin de güzel şeyleri hak ettiğini düşünmüyor musun? Cevabın düşünüyorum ise bu fırsatı kaçırmamalısın!

Bugün yarın deyip, erteleme kendini tazele!

Daphne Spa & Wellness kalitesiyle…

Ümraniye’de yer alan Daphne Spa & Wellness’tan yakala.co özel indirimleriyle:

• 50 Dakika Aromaterapi ya da Klasik veya Relax Masajı 90 TL yerine 54 TL!    

• 50 Dakika Bali ya da Medikal veya Anti-Stres veya Sıcak Taş Masajı 100 TL yerine 59 TL!

Hangi Masajı Seçmeliyim Diyorsan?

Aromaterapi Masajı

Bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağları kullanılarak uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu masajda dikkat edilen, temponun düşük ve baskının hafif olmasıdır. Rahatlatıcı, gevşetici ve dinlendirici bir özelliğe sahip bir masajdır.

Bali Masajı

Endonezya’nın Bali bölgesine özgü bir masajdır. Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve çeşitli germe hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derinlerine kadar etki eder. Bu masaj vücuttaki tüm enerji merkezlerinin dengelenmesini ve tüm vücut sisteminin birbiriyle entegrasyonunu sağlar. Bu masaj tekniğini tamamlayıcı olarak kullanılan aromatik yağlarla kaslarda oluşan gerginlik giderilir; enerji seviyesi yükselir, dengelenir; tüm vücut ve zihinde olağanüstü bir rahatlama sağlanmış olur.

Klasik Masaj

Kas gevşetici ve stres giderici, duyarlı, derine inen masajdır. Kaslara yönelik olup, hafif ya da kuvvetli dokunuşlarla kan dolaşımı hızlandırılıyor.

Antistres Masajı:

Antistres Masajı, yavaş ve ritmik yapılan bir masajdır. Yumuşak hareketlerle tüm vücuda uygulanan bu masaj, kas ve dokuların gevşemesini sağlıyor. Yüz, boyun ve sırt bölgelerine yoğun olarak uygulanır.

Sıcak Taş Masajı:

Isıtılan özel volkanik taşların vücudun kilit noktalarına yerleştirilmesi ile yapılan bu masajın, en önemli özelliği, periyodik olarak uygulandığında çeşitli kas ve eklem ağrılarından kurtarmasıdır.

Medikal masaj nedir?

Medikal masaj, kasları gevşeterek onların neden olduğu acı ve ağrıları hafifletir; omurgadan başlayarak tüm vücuda dağılan sinirleri doğrudan etkileyerek sinir sistemini rahatlatır.

Masajın Faydaları:

Sinir uçlarına etki ederek sakinleşme, rahatlama, sakinlik ve dinlenme hissi verir.

Kas kramplarının gerginliğini azaltarak, gevşetir.

Derinin canlanmasında fayda gösterir.

Kasların, kemiklerin kuvvetlenmesi sağlar.

Ve elbette ki stresten arındırır, iyi hissettirir, enerji verir.

90 TL
%40indirim
54 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar