Volley Hotel Alsancak’ta A. Büfe Kahvaltı

VOLLEY HOTEL ALSANCAK’TA HER GÜN DEVASA A. BÜFE KAHVALTI! Sevdiklerinle birlikte, kalabalık arkadaş grubuyla veya iş yeri ekibi ile eksiksiz ve eşsiz bir kahvaltıda buluşmak, yepyeni güne mutlulukla başlamak için Volley Hotel İzmir, çok iyi bir fikir!

Volley Hotel İzmir, seçkin ambiyansında kahvaltının tüm olmazsa olmazları ve hatta çok daha fazlasıyla tadına doyum olmaz bir açık büfe kahvaltı sunuyor…

Volley Hotel, İzmir’in kalbi Alsancak'ta, Uluslararası İzmir Fuarı'na, toplantı, konferans ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde olup, denize yakın konumu ile cezbedici bir özelliklere sahip… Otel, havaalanına 16 kilometre yakınlıkta, şehir içi toplu ulaşım merkezlerine (Alsancak vapur iskelesi, Alsancak metro istasyonu, TCDD) yürüyüş mesafesinde yer alıyor.

Hafta İçi 07.00 - 10.00, Hafta Sonu 07.00 - 11.00 saatlerinde sunulan açık büfe kahvaltıda her gün değişen sıcak ve soğuk lezzetler, bol çeşitli olarak, tazecik ve kaliteli malzemelerle servis ediliyor. Ve tam manasıyla güne şölenle başlatıyor.

● Alsancak’ta yer alan Volley Hotel İzmir'de zengin açık büfe kahvaltı kişi başı 35 TL yerine yakala.co özel indirimiyle 19,90 TL!

Volley Hotel İzmir’in açık büfe kahvaltısı, en kalite malzemelerle bol çeşitli olarak cömertçe ve özenle sunuma hazır hale getiriliyor. Otelin harikulade ambiyansında böyle bir kahvaltı, hafta içi günler için ihtiyaç duyulan enerjiyi sağlarken, hafta sonlarında ise tam bir keyfe dönüşüyor.

35 TL
%43indirim
19.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar