VRCAFETR’de 30 dk. Sanal Gerçeklik Oyunu

TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK: 30 DK. SANAL GERÇEKLİK OYUNU VRCAFETR’DE! Playstation oyunlarına bayılıyorsan, bilgisayar başında oyun oynarken kendini kaybediyorsan bir de sanal gerçekliği denemeye ne dersin? Gözlüğünü taktığın anda eğlence başlıyor. Sen de 3 boyutlu oyunun içine dahil oluyorsun, sanki oradaymış gibi, maceranın içindesin bütün duygularınla hissedeceğin deneyimi bu fırsatla yaşa!
Sony Playstation PRO ve Sony Playstation VR Sanal Gerçeklik ve Oyun Merkezi VRCAFETR’de!
● Tüm Oyunlar için geçerli 30 dakikalık Sanal Gerçeklik Oyunu 30 TL yerine 15 TL!
Türkiye’nin İLK ve TEK Sony Playstation PRO ve Sony Playstation VR Sanal Gerçeklik ve Oyun Merkezi VRCAFETR Misafirlerini bekliyor. Sanal Gerçeklik Dünyası için TEK Adresin!
Sanal Gerçeklik Nedir?
Teknik olarak sanal gerçeklik terimi bireylerin orda olma hissini yaşadığı bilgisayar kaynaklı 3 boyutlu ortamlar için kullanılıyor. Kullanıcılar, çeşitli çevre birimleri (kasklı ekran vb.) aracılığıyla sanal ortamlara dahil oluyor.
O ortama girdiği andan itibaren kullanıcının gerçeklik ile bağlantısı kopuyor ve tamamen sanal gerçekliğin yaratıldığı ortamda olma hissini yaşıyor.
Kullanıcıların bu deneyimi “gerçekten” yaşayabilmesi için, sanal gerçeklik tasarımlarının kusursuz olması gerekir; aksi takdirde yaratılan zayıf “gerçeklik hissiyatı” kullanıcının bu deneyimi tam olarak yaşayamamasına sebep olur. Sanal geçeklik ortamları, katılımcı üzerinde yarattığı gerçeklik hissiyatı yoğunluğuna (seviyesine) göre farklılıklar gösterir;
Biz vrcafetr olarak hem ekipmanları hem de bu tecrübeyi sizlere sunuyoruz.
Fırsat kuponları kullanılmadan önce www.vrcafetr.com sitesi üzerinden rezervasyon yapılması veyahutta info@vrcafetr.com adresine Rezervasyon talebi için e-mail atılması gerekmektedir.
30 TL
%50indirim
15 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar