Wyndham Grand İstanbul Qualitasspa Masaj

WYNDHAM GRAND İSTANBUL LEVENT QUALITASSPA’DA MASAJ! Yerli ve yabancı uzman terapistler eşliğinde hizmet veren Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi, İstanbul’un en yeni oteli Wyndham Grand İstanbul Levent bünyesinde yer alıyor.

Şehir hayatının koşuşturmacasına mutluluk tadında, keyifli bir mola Qualitasspa’da! Yorgunluğunu giderecek, enerji verecek, motive edecek, her şeyden önemlisi kendini iyi hissettirecek bu fırsat, kaçırılmamalı!

İstanbul’un en merkezi ve şık bölgelerinden biri olan Levent’te konumlanan Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi, uzman terapistleri ve mükemmel atmosferi ile bambaşka bir masaj ve spa deneyimi sunuyor.

Wyndham Grand İstanbul Levent Qualitasspa'da yakala.co’ya özel indirimlerle:

●  30 Dakikalık Kese + Köpük Masajı 175 TL yerine 115 TL!

● 50 Dakikalık İsveç veya Sıcak Yağ Masajı 190 TL yerine 135 TL!

● Çiftlere Özel Couple odada çift kişilik 50 dk. Bali Masajı + Tesis Kullanımı (Islak alan dahil) + Meyve İkramı + Çay ikramı 500 TL yerine 349 TL!

ISLAK ALAN KULLANIMI DÂHİL!

Islak alan kullanımı için misafirler, randevu saatinden 1 saat önce gelerek Sauna, Buhar odası, Dinlenme alanları, Kar çeşmesi, Şok duş, Türk hamamı kullanımı yapabilecektir.

‘’Coupe oda içerisinde Sauna + 2 adet duş bulunmaktadır.”

*Klasik İsveç Masajı

Vücudun güne zinde başlamasına ya da yaşamın gündelik yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulmak amacı ile yapılan genel dinlenme ve gevşeme yöntemidir.

*Kese-Köpük Masajı

Vücut keselenerek ölü deri hücreleri temizlenir ve gözeneklerin açılması sağlanır. Devamında doğal sabun köpüğü ile masaj etkisi yaratılır.

*Bali Masajı:

Bali Masajı özel meyve yağları ve bitki özleri ile uygulanan dünyaca ünlü masaj çeşitlerinden bir tanesidir. Tüm vücudu kapsayan bu masaj sırasında her bölgeye uygulama yapılmaktadır. Güçlü hareketlerle yapılan bu özel masaj özellikle el ve ayak bölgelerinde yoğunluk gösterir.

Qualitasspa (genel bakış)

Qualitasspa bir Özdilek kuruluşu olup, Wyndham Grand Istanbul Levent bünyesinde hizmet vermektedir. Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi ile son teknolojiye sahip ekipmanlarla birinci sınıf spor deneyiminin yanı sıra kaliteli bir yaşam tarzını hizmetinize sunmaktadır. Pilatesten aquagym’e, spinning’den yogaya kadar pek çok grup egzersizi ile fit kalacak hem de eğlencenin tadını çıkaracaksınız. Qualitasspa’da en son teknolojiye sahip GYM aletleri, TV ve internet erişimli kardiyo aletleri ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Uzak Doğu ve Dünya masajları, cilt bakımı, kapalı havuz, açık havuz, çocuk havuzu, jakuzi, Türk hamamı, ılıklık alanları, kar çeşmesi, sauna, buhar odası ve özel dinlenme alanları bulunmaktadır. Ayrıca antrenörle birebir antrenman (Personal Trainer-PT) yaparak, size özel hazırlanacak bir antrenman programıyla daha çabuk sonuçlar elde edebilirsiniz.

Soyunma odalarında bulunan manyetik dolaplar, özel kart sistemi ile rahat ve güvenli bir kullanım yapmalarını sağlamaktadır.

Qualitasspa’da açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, Türk hamamı, kar çeşmesi sauna, buhar odası, kese odaları, jakuzi, kar çeşmesi, ılıklık alanları, ayrıca cilt bakım odası, couple masaj odası ve VIP masaj odası dahil toplamda 8 bakım odası bulunmaktadır.

SPA alanında yer alan VIP odada plazma TV, 2 adet masaj yatağı, jakuzi, sauna, Türk hamamı, yağmur duş başlığına sahip özel bir duş, WC bulunmaktadır. Ayrıca misafirlerimize meyve ve içecek ikramları verilmektedir. VIP odasında sevdikleriniz ya da dostlarınızla keyifli ve huzurlu zaman geçirebilirsiniz. Ayrıca özel olarak dizayn edilmiş, sessiz ve huzurlu bu oda da masaj ya da bakımlardan avantajlı bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Qualitasspa Fitness bölümünde; Life Fitness teknolojisinin kullanıldığı kardiyo ve fitness aletleri, serbest ağırlık bölümü bulunmaktadır. Kardiyo aletlerinde, sporun en eğlenceli haliyle yaşanabilmesi için dokunmatik LCD ekranlar bulunmaktadır. Ekranlarda internete girebilir, TV izleyebilir, oyun oynayabilir ya da özel antrenman programlarını deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca 3 adet stüdyo bulunmaktadır. Spinning, Pilates, Zumba, Killer abs gibi birçok eğlenceli ders seçeneğiniz bulunmaktadır. Fit olmanın ve zinde kalmanın en eğlenceli yanı olan bu derslerde yakacağınız kaloriye inanamayacaksınız.

Metropol insanının ihtiyaçlarını karşılayacak spa dinamiklerine sahip bir tesis…

3200 m² alana sahip SPA Merkezi
Unisex ve bayanlara özel buhar odası, Türk hamamı, sauna ve kar çeşmesi
Unisex ve bayanlara özel dinlenme alanları
Açık havuz & jakuzi ve çocuk havuzu (yaz sezonu)
Kapalı havuz ve çocuk havuzu
Fitness center
Cilt bakımı odaları
Masaj odaları
Couple masaj odası (masaj odası ve sauna)
SPA Suite (masaj odası, hamam, sauna ve jakuzi)
Pilates stüdyo
Spinning stüdyo
Fonksiyonel stüdyo
Unisex kuaför

www.qualitasspaistanbul.com

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar