Wyndham İstanbul Old City’de Masaj

WYNDHAM İSTANBUL OLD CITY’DE MASAJ VE ISLAK ALAN KULLANIM PAKETİ! Wyndham İstanbul Old City Hotel, tarihi yarımadanın merkezinde, eşsiz konumu ve nefes kesici atmosferi ile lüks hizmet veren 5 yıldızlı bir oteldir.

1922 yılında Milli Mimarlık Akımı’nın öncülerinden Mimar Kemalettin tarafından yapılan Tayyare Evleri’nin restore edilmesiyle ortaya çıkan Wyndham Istanbul Old City Hotel, hem döneminin hem de günümüzün mimari anlamda en özel binalarından oluşan bir yerleşkedir.

Kapalı Çarşı, Sultanahmet Cami, Ayasofya Müzesi, Yerebatan Sarnıcı ve Topkapı Sarayı’na yürüme mesafesinde olan otel, Taksim Meydanı, kaliteli ve lüks alışveriş merkezlerinin yer aldığı Nişantaşı, Osmanbey ve Şişli’ye 5 km, Uluslararası Atatürk Havaalanı ve CNR Fuar Merkezi’ne ise sadece 13 km uzaklıktadır.

• Wyndham İstanbul Old City’de 50 Dakikalık Klasik Masaj ve Islak Alan Kullanımı, Bitki Çayı İkramı ile 185 TL yerine yakala.co özel indirimiyle 69 TL!    

Wyndham Istanbul Old City, Suyla Gelen Sağlık konseptiyle dünyanın farklı bölgelerine ait masaj ve terapileri, Türk ve Fin hamamları, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu ve özel soyunma odaları ile sağlıklı bir yaşam sürmek isteyen seçkin misafirlerine hizmet vermektedir. Latince “suyla gelen sağlık” (Sanus Per Aquam) ifadesinin kısaltması olan SPA, gündelik hayatın zorlu koşullarının yarattığı olumsuz bedensel ve ruhsal etkilerden kurtulmanın bir yoludur.

Masajlar

Masaj hem yapıldığı bölgedeki kan dolaşımını düzenlemesi hem de stresin ve yorgunluğun atılmasına yardımcı olan yüzyıllardan bu yana gelen bir terapi tekniğidir. Wyndham Istanbul Old City SPA’nın uzman kadrosu tarafından gerçekleştirilen masaj sayesinde, gün içinde kaybedilen enerjinin yeniden kazanılması sağlanmaktadır.

Hamamlar

Wyndham Istanbul Old City SPA’nın bünyesinde Türk hamamı, Fin hamamı, sauna ve şok duş bulunmaktadır. Yüzlerce yıllık bir rahatlama ve arınma geleneğinin devamı olan Türk Hamamı; kan dolaşımı hızlandırıp toksinlerin atılmasını sağlayan Fin hamamı ve sauna misafirlere yeniden doğmuş gibi hissettirmek için hizmet vermektedir.

Kapalı Havuz

Wyndham Istanbul Old City bünyesinde bulunan kapalı yüzme havuzu, sportif ve sağlıklı bir yaşam isteyen misafirlerinizi, özellikle sonbahar ve kış aylarında yüzmenin keyfine çağırmaktadır.   *Bone takmak zorunludur.

Otelin web sitesine ulaşmak için http://www.wyndhamistanbuloldcity.com linkini tıklayabilirsin.

185 TL
%63indirim
69 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar