Xiaomi Mi Powerbank ile Şarjın Yanında

YAZ BOYUNCA DIŞARIDA TAKILIRKEN ŞARJSIZ KALMA (XIAOMI MI POWERBANK) Xiaomi Mi Powerbank │ Ürün Bilgisi
Xiaomi Mi Power Bank Acil Durum Şarj / Hızlı / Çift USB Girişli / Apple iPhone, Samsung, Portatif
Kullanım İle ilgili Önemli Bilgi:
Çift USB çıkışı sayesinde aynı anda iki cihazı enerji kaybetmeden şarj eder.
Batarya ilk açılışında fabrikadan %50 civarı enerji çıkmaktadır ister bu enerjiyi kullanıp, şarj edebilir isterseniz üzerindeki 4 ışık yanana kadar şarj edebilirsiniz
10000 mAh batarya, şarj etmeniz için en az 1 amper ve 2 amper arası bir şarj cihazınız olmalıdır. Genelde yaşanan sorunların başında geç şarj olması gelir. Bu gibi problemler genelde şarj aletinden kaynaklanır. 2 amper bir şarj cihazı ile 6-8 saat gibi kısa sürede batarya dolmaktadır (Bu süre, 16000 mAh için 10 – 12 saattir.) Powerbank bilgisayardan ve tabletten şarj olmaz.
Pass through özelliği ile powerbank şarj olurken cihazınızı da şarj edebilirsiniz.
Powerbank’in düzenli ve verimli çalışması için bataryadaki enerjiniz,  %10 'a düşene kadar şarj edilmemesi ve tam 4 ışık yanana kadarda şarjdan çıkarılmaması gerekmektedir.
Cep telefonu nasıl şarj oluyorsa powerbank sistemi de aynıdır. Şarj cihazınız ile doldurup kullanabilirsiniz. Powerbank’in üzerindeki USB girişine kablonuzu iyi taktığınıza emin olmalısınız. Powerbank, bilgisayardan ve tabletten şarj olmaz.
Kesinlikle nemli sıcak ve ıslak ortamdan uzak tutulması gerekir. Cihazın kılıfla kullanılması cihazı darbeden korumaktadır.
Kullandığınız ve ömrü biten bataryalar kesinlikle çöp değildir. Lütfen çocuklarımızın geleceği için ilgili yerlere teslim edilmesi önerilir.
yakala.co özel indirimleri ve güç seçenekleriyle:
• Xiaomi Mi (10000 mAh) Powerbank 80 TL yerine 37,90 TL!      
• Xiaomi Mi (10400 mAh) Powerbank 100 TL yerine 41,90 TL!    
• Xiaomi Mi (16000) mAh Powerbank 140 TL yerine 64,90 TL!
80 TL
%53indirim
37.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar