Yalova Thermo Vital’de Termal Konaklama

YALOVA THERMO VİTAL OTEL’DE 2 KİŞİLİK TERMAL KONAKLAMA! Doğa gizemli mucizesi kaplıca suyunun sağlık ve huzura dönüştüğü Thermo Vital Otel’de arınma, rahatlama ve keyif dolu bir tatile davetlisin!

Her birinde Termal kaplıca suyu bulunan odalarda muhteşem orman manzarası eşliğinde uyanacak, zengin açık büfe kahvaltı ile güne harika başlayacak ve gün boyu termal imkânların tadını çıkaracaksın! Termal havuz, Türk hamamı, sauna ve jakuzili aile banyolarında yaşamın tüm yorgunluğunu üzerinden atacak, dış dünyayla ilişkini keserek zamanın tadını doyasıya çıkaracaksın!

Sen de kendine ve davetlilerine rahatlık, keyif ve huzur dolu bir konaklama deneyimi yaşatmak istiyorsan bu fırsatı kaçırma!

Yalova’da bulunan Thermo Vital Otel’den yakala.co’ya özel indirimlerle:

● 2 Kişi 1 Gece Konaklama + Açık Büfe Kahvaltı + Jakuzili Aile Banyosu, Termal Türk Hamamı, Termal Havuz ve Sauna Kullanımı + Odaya Meyve İkramı 270 TL yerine 159 TL!

● Cumartesi Günleri 2 Kişi 1 Gece Konaklama + Açık Büfe Kahvaltı + Akşam Yemeği + Jakuzili Aile Banyosu, Termal Türk Hamamı, Termal Havuz ve Sauna Kullanımı + Odaya Meyve İkramı 350 TL yerine 219 TL!

*Dilediğin kadar kupon kodu alarak, konaklama süreni uzatabilirsin.

Thermo Vital Otel’den...*

Otel bünyesinde 9 oda, 16 standart oda olmak üzere toplam 25 oda bulunmaktadır. Bütün odalarımız standartların üzerinde genişliğe sahiptir. Tüm odalarımızda Termal Kaplıca suyu mevcuttur. En küçük standart odamız 29 m2’dir. Otelimiz 07-09-2011 yılında sıfırdan inşaatına başlanıp 15-05-2012 yılında faaliyete geçirilmiştir. Yüzme havuzu, Türk Hamamı, Sauna ve Jakuzili sıralı banyolarımız olmak üzere hotelimizin her noktasında müşterilerimiz kaplıca suyundan yararlanmaktadır. Su sıcaklığı 68 derece civarında olup özel havuzlarda bekletilip hizmete sunulmaktadır. İşletmemiz 3 yıldızlıdır. Tüm odalarımız orman manzaralıdır.

Daha fazla bilgi için www.thermovitalotel.com.tr web adresini ziyaret edebilirsin.

*Genel tanıtım metnidir.
270 TL
%41indirim
159 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar