Yıldız Kuaför’de Komple Sir Ağda

YILDIZ BAYAN KUAFÖRÜ’NDE KOMPLE SİR AĞDA PAKETİ! İstediğin zaman özgürce giyinmek ve tertemiz pürüzsüz bir cildin keyfini sürmek istiyorsan, bu harika paket seni bekliyor! Yaz, kış demeden seni rahatsız eden istenmeyen tüylerden kurtulmanın hafifliğini hissedeceksin. Yıldız Bayan Kuaförü ve Güzellik Merkezi’nin uzman çalışanları ile minimum acıyla, hijyenik koşullardan istenmeyen tüylerinden kurtulmak işte bu kadar kolay!
Yıldız Bayan Kuaförü ve Güzellik Merkezi’nde yakala.co üyelerine özel indirimle;
● Komple Sir Ağda Uygulaması 50 TL yerine 19,90 TL!
Sir Ağda Nedir?
Sir ağda, çam ağaçlarından toplanan farklı reçinelerin, balmumu, yağlar gibi diğer maddelerle karıştırılıp bir takım işlemlerden geçirilmesi ile elde edilen kuvvetli bir ağdadır.
Klasik Ağdadan Farkı:
Ana maddesi şeker olan klasik ağdanın aksine, sir ağda reçineden yapıldığı için hem çok daha kuvvetli ve etkilidir, hem de kesinlikle kıl köklerini beslemez. Düzenli ve uzman tarafından uygulandığında istenmeyen tüyleri seyrekleşir, cılızlaştırır, çıkış süreleri uzatır.
Sir Ağda, hazırlanışının kolaylığı, hazırlık ve işlem süresinin kısalığı, bol çeşit imkanının bulunması, ardından duş gerektirmemesi (su ile değil yağ ile çözülür), daha hijyenik ve sağlıklı oluşu, profesyonel kullanıma yönelik olması ile de klasik ağdadan daha kullanışlı bir yöntemdir.
Ne Kadar Etkili?
Sir Ağda, çok kuvvetli bir ağda türüdür, en kısa tüyleri dahi kökünden, kılı besleyen yağ kesesi ile beraber alır. Kılların tekrar çıkma süreci uzar; yeni çıkan kıllar zaman içerisinde gitgide daha zayıflar ve cılızlaşır.
Ne Kadar Güvenilir?
Bitkisel ve son derece hijyeniktir. Sir ağda yapılırken kullanılan, kartuş ağda, spatulalar ve ağda kağıtları tek kullanımlık olduğundan, kişiye özel hijyenik uygulama sağlar. Üstelik sir ağda kılı kökünden alan diğer yöntemlere nazaran daha ağrısız ve acısızdır.
Kalitesi ve personelleri ile her uygulamada güven kazanmış ve hijyen koşullarını önemsemiş olan Yıldız Bayan Kuaförü, Çarşamba’da hizmet veriyor. Bursalı kadınları vazgeçilmeyen güzellik adresi olan bu kuaförde, tertemiz bir cilt ile yaza hazır olmanın rahatlığını yaşa!
50 TL
%60indirim
19.9 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar