Yunanistan Selanik - Kavala - Porto Lagos turu; 1 GECE konaklama ve ulaşımTur Programı

1. Gün | İstanbul – Selanik

22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı
22:45 Mecidiyeköy Trumps Avm Önü
23:15 İncirli Ömür Plaza Önü
23:30 Bahçeşehir Tır Parkı Önü

Belirtilen kalkış noktalarından hareketle Silivri – Keşan karayolu takip edilerek İpsala sınır kapısına varış. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Dedeağaç - Gümülcine - İskeçe - karayolu takip edilerek Selanik’e yolculuk.Yaklaşık yolculuk süresi normal hava şartları ve sınır geçiş süreleri dahilinde on saattir.

2. Gün | Selanik
Sabah saatlerinde extra kahvaltı molamızın ardından Selanik’e varış ve panaromik şehir turu ; kordon,beyaz kule , döner kule fuar meydanı , Osmanlı ve Bizans eserleri , Yunanistan'ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros katedrali, Büyük İskender heykeli,Hamza Bey camii, E.Venezelo -P.konstantin heykelleri ,Vardar, Makedonia,Aristoteles,Elefterios meydanları görülecek yerler arasındadır.Tur bitiminde Ulu Önder Atatürk'ün evini ziyaret ediyor ve otelimize yerleşiyoruz.Akşam dileyen misafirlerimiz ile extra olarak taverna turuna katılma imkanı,Leziz yemekler ,Yunan müziği ve buzuki eşliğinde sınırsız eğlence.

3. Gün | Selanik - Kavala – Dedeağaç - İstanbul
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Kavala’ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz.Kavala şehir turumuzda , su kemerleri, liman,kale,19.yy neo klasik yapılar,Pangia,eski & yeni şehir,Acropolis,deniz feneri, Ag.Nicholas & Teodoro Kimissi kiliseleri Kavala’lı Mehmet Ali paşa imarethane,ev & heykeli’nin görülmesinin ardından Kavala’da serbest zaman veriyoruz.Serbest zamanımızın ardından extra düzenlenecek olan ve tüm grubun katılımıyla gerçekleşecek olan , tur programlarında pek olmayan İskece yakınında ve daha önce hiç karşılaşmadığınız göl üzerinde olan Agios Nikolaos Kilisesi ve şirin Porto Lagos gezimizi tamamladıktan sonra ( Kişibaşı 10 € ), Dedeağaç karayolu takip edilerek İpsala sınır kapısına yolculuğumuza devam ediyoruz.Sınır Kapısında Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek İstanbul’a yolculuk.Tekirdağ’da vereceğimiz köfte molası sonrası gece saatlerinde İstanbul’a varış,gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Her hafta sonu komşuya keyifli gezi!

Ege'nin sınırları ortadan kalkacak ve Dedeağaç, Gümülcine, İskeçe üzerinden Selanik 'e ulaşarak şehri kuşbakışı seyretmenin ayrıcalığı ile harika bir tur yaşayacaksınız.

Kavala , Ege'nin en şirin ve görülmesi gereken sahil kentlerinden biri...

Osmanlı döneminde Balkanların en önemli merkezi Kavala'nın sahil balıkçılarında meşhur kalamarı nı, midyeli pilavını, ouzosunu ve balıklarını tadın...

Yunanistan'ın 2. büyük kenti olan Selanik 'in önemli turistik ziyaret yerleri arasında Atatürk'ün doğduğu ev , Beyaz Kule, Selanik surları, Yedi Kule bulunuyor...

Fiyatlara dahil olan hizmetler
Lüx araçlar ile gidiş dönüş ulaşım
Selanik Vergina Hotel, Metropolitan Otel veya benzeri otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama
Yol boyunca araç içi ikramlar
Mesleki sorumluluk sigortası
Rehberlik ücreti – sınır geçiş masrafı - konaklama vergileri
Tur Programında yazan şehir turları ve çevre gezileri

Fiyatlara dahil olmayan hizmetler
Öğlen ve akşam yemekleri, ilk gün yolda alınan kahvaltı
Vize ücreti ve servis bedeli İstanbul - 120 Euro
Konaklama vergileri, sınır geçiş masrafları kişi başı - 10 € - Zorunlu
Yurt dışı çıkış harcı - 15 TL
Ekstra turlar
Kişisel harcamalar
Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Seyahat sağlık sigortası - 10 Euro / 65 yaş üzeri 20 Euro (İsteğe bağlı)

Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için 0216 386 88 60 no’lu telefonu arayınız ve rezervasyon sırasında kupon kodunuzu işletmeye bildiriniz.

Sınırlı sayıda kontenjan bulunduğundan fırsat satın alındıktan itibaren 7 gün içerisinde rezervasyon yaptırılması zorunludur.

Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 3 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe kaydırabilir.

Tur Hareket Tarihi
24 Mart
31 Mart
7 Nisan
14 Nisan
21 Nisan
28 Nisan
5 Mayıs
12 Mayıs
26 Mayıs
2 Haziran

Ek Hizmet Ücretleri
Konaklama vergileri, sınır geçiş masrafları kişi başı 10 Euro acenteye ödenmesi zorunludur.

Çocuk Ücretleri
İki yetişkin yanında konaklayan 0-2 yaş çocuklar otobüste koltuk talep edilmediği sürece ücretsizdir. 3-12 çocuklar için ise; 200 TL ödenmesi gerekmektedir.

Tek Kişi Ücreti
Tura tek kişi olarak katılım yapılması için fırsat kuponuna ilave olarak 70 TL ödenmesi gerekmektedir.

İptal Şartları
Rezervasyon iptallerinin ve tarih değişikliklerinin; gezi kalkış tarihinin 10 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir.Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Kupon Kullanım Detayları
Dilediğiniz kadar kupon satın alıp ister kendiniz için kullanabilir, isterseniz sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
400 TL
%40indirim
239 TL

İlginizi Çekebilecek Fırsatlar